Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare DiamondClean (ID: 144307 )

Ostatnio licytowali

  • marcep@n (automat)1.96zł
  • moostake (automat)1.95zł
  • marcep@n (automat)1.94zł
  • moostake (automat)1.93zł
  • marcep@n (automat)1.92zł
  • moostake (automat)1.91zł
  • marcep@n (automat)1.90zł
  • moostake (automat)1.89zł
  • marcep@n (automat)1.88zł
  • moostake (automat)1.87zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2016-05-01 05:25:02

Zakończona

1.96zł

marcep@n

wartość towaru:
799.00zł
koszt BID'ów (873):
122.22zł
koszt zakupu:
1.96zł
marcep@n zaoszczędził 674.82zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

 

Czas na zmianę.

Najnowsza szczoteczka elektryczna Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 łączy świetną jakość wykonania, elegancki wygląd oraz gwarantuje oczyszczenie i wybielanie na najwyższym poziomie. 

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką

 

Zdrowsze dziąsła już po 14 dniach

Elektryczna szczoteczka Philips Sonicare zapewnia optymalne czyszczenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł oraz poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie, usuwając znacznie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.

DiamondClean, najlepsza wybielająca główka szczoteczki Philips Sonicare, ma włosie w kształcie rombu, które skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. To pozwala usunąć zabrudzenia z kawy, herbaty, czerwonego wina i tytoniu w ciągu zaledwie 1 tygodnia.

 

Szklanka - ładowarka i eleganckie czarne etui

Szklanka do ładowania — aby naładować elektryczną szczoteczkę Philips Sonicare, wystarczy umieścić ją w szklance. Szklanka może też służyć do płukania zębów po szczotkowaniu. 2) Etui podróżne do ładowania — można podłączyć je do komputera przez złącze USB lub skorzystać z gniazdka elektrycznego. Dzięki niemu można zawsze zabrać swoją szczoteczkę DiamondClean w dowolne miejsce

 2 minutowy zegar

Wbudowany 2 minutowy zegar motywuje do odpowiedniego czasu szczotkowania zębów, zalecanego przez dentystów.

 zestaw zawiera: 2 główki szczoteczki, szklanka do ładowania, etui podróżne (zestaw widoczny na zdjęciu)

 


.

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.