LEGO TECHNIC 42030 Koparka Volvo L350F (ID: 190201 )

Ostatnio licytowali

  • arawlin0.07zł
  • OloOlo0.06zł
  • Relo830.05zł
  • OloOlo0.04zł
  • Rallo0.03zł
  • vyaass0.02zł
  • uuyisy0.01zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: -

Zakończona

0.07zł

arawlin

wartość towaru:
949.00zł
koszt BID'ów (9):
1.26zł
koszt zakupu:
0.07zł
arawlin zaoszczędził 947.67zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 30.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

LEGO TECHNIC 42030 Koparka Volvo L350F 

 Ta wspaniała maszyna powstała przy współpracy ze spółką Volvo Maszyny Budowlane, dzięki czemu została realistycznie odwzorowana i wyposażona w wszystkie funkcje istniejącej koparki Volvo. Model zdalnie sterowany. Po uruchomieniu silników Power Functions można włączyć wspomagane sterowanie przegubowe oraz oglądać szczegółowo zbudowany 6-tłokowy silnik i wentylator. Ogromna łyżka koparki to największy element wyprodukowany dotychczas w serii Lego Technic. Czas więc wypróbować moc i możliwości koparki, zasięg łyżki to aż 38cm. Z pewnością ta świetna maszyna potrafi wiele i pomoże w ciężkich pracach budowlanych. Gdy będziesz mieć ochotę znów wykazać się konstruowaniem przebuduj koparkę w wozidło przegubowe Volvo A25F.Zestaw zawiera

- model 2 w 1
- LEGO Power Functions: serwosilnik, silnik XL, duży silnik, średni silnik, schowek na baterie, 2 piloty i 2 odbiorniki podczerwieni
- wymiary koparki (z opuszczoną łyżką): 23 cm wysokości, 58 cm długości i 16 cm szerokości
- wymiary wozidła: 23 cm wysokości, 50 cm długości i 17 cm szerokości

Zabawka dla dzieci w wieku 11-16 lat

Ilość elementów: 1636

Waga do wysyłki: 3,85 kg


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.