Gamingowa mysz Roccat Kone XTD 8200DPI (ID: 190239 )

Ostatnio licytowali

  • erina_san (automat)3.46zł
  • Artemida89 (automat)3.45zł
  • erina_san (automat)3.44zł
  • Artemida89 (automat)3.43zł
  • erina_san (automat)3.42zł
  • Artemida89 (automat)3.41zł
  • erina_san (automat)3.40zł
  • versace100 (automat)3.39zł
  • Artemida89 (automat)3.38zł
  • erina_san (automat)3.37zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 13:28:53

Zakończona

3.46zł

erina_san

wartość towaru:
449.00zł
koszt BID'ów (558):
78.12zł
koszt zakupu:
3.46zł
erina_san zaoszczędził 367.42zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 30.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Gamingowa mysz Roccat Kone XTD 8200DPI

mysz roccat

Mysz dla zwycięzców

Roccat Kone XTD to niespotykana moc zamknięta w słynnej formie Roccat Kone. O jej nieobliczalnej mocy stanowią zastosowane w niej najwyższe technologie, stworzone przez naukowców w konsultacji z profesjonalnymi graczami specjalnie dla tych, którzy chcą dominować i zwyciężać. Niepowtarzalne, ergonomiczne wzornictwo, regulowana waga oraz łatwo ustawiane podświetlanie sprawią, że posługiwanie się nią nawet w trakcie bardzo długich rozgrywek stanie się przyjemnością a jej wygląd wprawi w zachwyt nawet największych koneserów akcesoriów gamingowych. 

roccat mysz

Niezwyciężone technologie

Mysz Roccat Kone XTD została wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie w swojej klasie. W pełni konfigurowalny laserowy sensor 8200 DPI Pro-Aim R3 dla perfekcyjnej precyzji, 32-bitowy procesor Turbo Core V2 ARM MCU o taktowaniu 72 MHz dla prawie bezlatencyjnej reakcji (czas reakcji myszki to 1ms) oraz 576 kB wbudowanej pamięci w które zapisywane są wszystkie ustawienia użytkownika. Roccat Kone Pure posiada także najbardziej zaawansowaną na świecie jednostkę śledzenia i pomiaru dystansu TCDU, dzięki której unikniesz nieprzewidzianych ruchów podczas "przeskakiwania" myszą.

roccat mysz

ROCCAT DRIVER + MACRO MANAGER

Wszystkie funkcje myszy Roccat Kone łatwo ustawia się w dedykowanym oprogramowaniu Roccat, którego obsługa jest naprawdę intuicyjna. Wygodnie zaprogramuj wiele konfiguracji klawiszy i miej dwie z nich zawsze pod ręką dzięki funkcji Easy-Shift[+]. Bez problemu dostosujesz też makra, które zostaną zapisane w wewnętrznej pamięci myszy dla błyskawicznego działania. Wszystko to byś stanął do walki przygotowany i dominował całą rozgrywkę. W programie wybierzesz też jeden z ponad 16 milionów kolorów podświetlenia swojej Kone.

roccat mysz

Pełna kontrola

Nigdy nie stracisz panowania nad grą dzięki technologii Click Master wspieranej przez uznany wśród graczy silnik Omron. Będziesz zawsze krok przed przeciwnikiem, nawet jeśli oboje zareagujecie w tym samym momencie. W myszy Kone XTD zastosowano także znaną już technologię 4D Titan Wheel , która sprawia, że używanie kółka myszy jest zawsze precyzyjne i wygodne.

 

roccat mysz


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.