Aparat Panasonic Lumix DMC-TZ55 czarny (ID: 190260 )

Ostatnio licytowali

  • apen (automat)6.65zł
  • Piekar4400 (automat)6.64zł
  • apen (automat)6.63zł
  • Piekar4400 (automat)6.62zł
  • apen (automat)6.61zł
  • Piekar4400 (automat)6.60zł
  • apen (automat)6.59zł
  • Piekar4400 (automat)6.58zł
  • apen (automat)6.57zł
  • Piekar4400 (automat)6.56zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 16:49:00

Zakończona

6.65zł

apen

wartość towaru:
899.00zł
koszt BID'ów (1449):
202.86zł
koszt zakupu:
6.65zł
apen zaoszczędził 689.49zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 30.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Aparat Panasonic Lumix DMC-TZ55 czarny

Nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD w formacie MP4

Aparat może nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 w formacie MP4*. Przy rejestrowaniu materiału wideo można również skorzystać z opcji MP4 o szybkości 30p (w obszarze NTSC) / 25p (w obszarze PAL), co zapewnia większą zgodność z komputerami PC. Specjalny przycisk służy do natychmiastowego rozpoczęcia nagrywania filmu podczas wykonywania zdjęć, bez konieczności wprowadzana innych ustawień.
 

Unikatowe efekty filtrów zdjęć i filmów

Efekty filtrów dostępne w trybie ustawień kreatywnych pozwalają wzbogacić zdjęcia i filmy o dodatkowe środki wyrazu. Funkcja kreatywnej panoramy daje możliwość stworzenia dynamicznego obrazu panoramicznego (pionowego lub poziomego) po lekkim obróceniu aparatu. Efekty filtrów:
Ekspresyjny, retro, dawne czasy. jasne tony. ciemne tony. sepia, dynamiczny monochromatyczny, impresjonistyczny, szeroki zakres dynamiczny, cross process, efekt zabawki*, efekt miniatury*, miękka ostrość**, filtr gwiazdkowy** i kolor punktowy.
 
 

Bezprzewodowe przesyłanie zdjęć

Funkcja błyskawicznego przesyłania umożliwia automatyczne przesyłanie zdjęć na wskazane urządzenia elektroniczne po zwolnieniu migawki. W trybie odtwarzania można dotknąć zdjęcia wyświetlanego na ekranie aparatu i od razu przenieść je na smartfon lub tablet.Zdjęcia i filmy są przesyłane za pośrednictwem bezprzewodowego punktu dostępowego istniejącego u użytkownika z aparatu na komputer lub inne zgodne urządzenie podczas ładowania akumulatora. 
 

Funkcja autoportretu z wykorzystaniem obrotowego ekranu (180°)

Duży, 3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 460 tys. punktów można obracać o 180 stopni, co znacznie ułatwia wykonywanie autoportretów.
 
 
 
 

Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.