Dron Quadrocopter DJI Inspire 1 v2 (ID: 190274 )

Ostatnio licytowali

  • nessy (automat)12.84zł
  • dropsey (automat)12.83zł
  • nessy (automat)12.82zł
  • dropsey (automat)12.81zł
  • nessy (automat)12.80zł
  • dropsey (automat)12.79zł
  • nessy (automat)12.78zł
  • dropsey (automat)12.77zł
  • nessy (automat)12.76zł
  • dropsey (automat)12.75zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 19:22:11

Zakończona

12.84zł

nessy

wartość towaru:
10 999.00zł
koszt BID'ów (603):
84.42zł
koszt zakupu:
12.84zł
nessy zaoszczędził 10 901.74zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 40.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Dron Quadrocopter DJI Inspire 1 v2

Poznaj najnowszy produkt od DJI

Inspire 1 V 2.0 to ulepszona wersja znanego quadrocoptera Inspire 1 firmy DJI. Nowe śmigła i adaptery do ich montażu składają się na wygodniejszy i bardziej niezawodny mechanizm mocujący. Zastosowano również nowe silniki 420 KV, poprawiające warunki lotne platformy i osiągi.

Mapa i radar na żywo

Zobacz na mapie gdzie dokładnie znajduje się INSPIRE 1. Mapę w razie potrzeby możesz powiększyć i zobaczyć najnowszą trasę lotu.

Lekka, aerodynamiczna budowa

INSPIRE 1 posiada ramiona z włókna węglowego, które możemy złożyć (podnieść) podczas lotu jednym kliknięciem aby nie wchodziły w kadr dzięki czemu będziemy mogli wykorzystać pełen 360° zakres obrotu kamery.

Wysokiej jakości kamera

Kamera zastosowana w tym modelu daje nam niesamowitą jakość filmów, które mogą być nagrywane w rozdzielczości nawet 4K/30fps.

Możliwość lotu wewnątrz budynku

Latanie wewnątrz budynków zawsze było wyzwaniem dla nawet najbardziej wprawnych pilotów. INSPIRE 1 został wyposażony w nową technologię przepływu optycznego DJI wykorzystującą specjalnie zaprojektowany aparat oraz fale dźwiękowe aby maksymalnie ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technologia ta pozwala INSPIRE 1 utrzymać swoją pozycję oraz dokładnie reagować na polecenia pilota nawet jeśli tryb GPS jest niedostępny.

Automatyczny start i lądowanie

Kto kiedykolwiek latał wielowirnikowcem wie, iż start i lądowanie to najtrudniejsze do wykonania manewry. Z INSPIRE 1 możemy je wykonywać automatycznie za dotknięciem jednego przycisku na monitorze.

Modułowa budowa

Gimbal wraz z kamerą możemy w każdej chwili zdemontować na czas np. transportu.

Przekaz obrazu na żywo w HD

INSPIRE 1 został wyposażony w technologię Lightbridge DJI dzięki czemu możemy na żywo oglądać to co widzi kamera na naszym np. smartfonie w rozdzielczości 720p w odległości do 2km.

Możliwość obsługi przez 2 osoby

Dla większej precyzji lotu oraz dokładniejszego kadru można zastosować drugą aparaturę i latać we dwoje. Wtedy pilot może zająć się jedynie trasą lotu a operator sterowaniem gimbalem/kamerą. Każdy użytkownik może mieć również swój własny ekran, aby zobaczyć w czasie rzeczywistym dokładnie to co jest nagrywane. Pracując w parze będziemy mogli wykonywać filmy/zdjęcia, które są bardziej złożone i artystyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Inteligentny system zarządzania energią

Inteligentna w pełni zintegrowana bateria pozwala na bezpieczne zarządzanie energią. Zarówno na monitorze jak i na baterii wyświetlany jest stan jej naładowania a zaawansowane algorytmy obliczają czy wystarczy energii na powrót "do domu" i informują gdy jest to już konieczne.

Tryb ręczny

Możliwość zmiany wszystkich ustawień aparatu w tym ISO, balansu bieli, ekspozycji zapewniająca, że każde ujęcie będzie wyglądało dokładnie tak, jak chcesz.

Dane telemetryczne

Wszystkie informacje niezbędne dla pilota takie jak wysokość, prędkość lotu oraz odległość są dostępne bezpośrednio na monitorze.

Możliwość dostosowania nadajnika do własnych potrzeb

Nadajnik INSPIRE 1 daje nam możliwość dostosowania przełączników do własnych potrzeb.

Dynamiczny "Home Point"

Gdy dostępna jest funkcja GPS "Home Point" jest automatycznie odświeżany i "porusza się" razem z pilotem. W tym trybie powrót w miejsce startu oznacza powrót do pilota. Jest to bardzo przydatna funkcja szczególnie gdy pilot się przemieszcza się podczas pilotowania INSPIRE 1.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.