Golarka Męska Philips S9511/31 (ID: 190275 )

Ostatnio licytowali

  • chropowaty4 (automat)9.45zł
  • kita78 (automat)9.44zł
  • chropowaty4 (automat)9.43zł
  • kita78 (automat)9.42zł
  • chropowaty4 (automat)9.41zł
  • kita78 (automat)9.40zł
  • chropowaty4 (automat)9.39zł
  • kita78 (automat)9.38zł
  • chropowaty4 (automat)9.37zł
  • kita78 (automat)9.36zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 19:02:15

Zakończona

9.45zł

chropowaty4

wartość towaru:
1 649.00zł
koszt BID'ów (3699):
517.86zł
koszt zakupu:
9.45zł
chropowaty4 zaoszczędził 1 121.69zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Golarka Męska Philips S9511/31.

 

Philips Golarka

 

Golarka 9000 to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych golarek na rynku. Unikalna technologia wykrywania zarysu twarzy zapewnia wyjątkowe dostosowanie do kształtów twarzy, a system V-Track rozkłada włosy, umożliwiając przycinanie zarostu jak najbliżej skóry.

Nowe, w pełni elastyczne głowice poruszające się w 8 kierunkach doskonale dostosowują się do kształtu twarzy, dzięki czemu każde pociągnięcie wymaga mniej wysiłku. Niezależne ruchy głowicy pozwalają objąć każdym pociągnięciem o 20% więcej włosów, dzięki czemu można uzyskać doskonały efekt przy mniejszej liczbie pociągnięć.

Dzięki zastosowaniu w golarce elektrycznej uszczelniania AquaTec można w zależności od preferencji wybrać golenie na suchu, lub na mokro z użyciem pianki czy żelu, co dodatkowo chroni skórę.

Ustawienia Personal Comfort pozwalają spersonalizować golenie. Masz trzy tryby do wyboru: Sensitive — delikatne, ale dokładne golenie dla skóry wrażliwej; Normal — dokładne codzienne golenie; Fast — równe i szybkie golenie pozwalające zaoszczędzić czas.

 

Golarka Phi
Po naciśnięciu przycisku system SmartClean PLUS czyści, smaruje, suszy i ładuje golarkę, aby na stałe zachować jej maksymalną wydajność.

 

 

System golący potrójny-głowice
Ruchome głowice tak
Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
Czas pracy baterii 50 minut
Możliwość mycia pod wodą tak
Użytkowanie  na mokro, na sucho
Trymer nakładany
Funkcje dodatkowe 3-minutowe ładowanie umożliwiające jedno golenie, dostosowanie do poziomu wrażliwości skóry, ostrza V-Track Precision, stacja czyszcząca, stacja ładująca, Super Lift & Cut Action, system wymiany nasadek Smart Click, technologia Contour Detect, uszczelnienie Aquatec, wskaźnik niskiego naładowania baterii, wskaźnik wymiany akcesoriów

Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.