Dysk Twardy Seagate Backup Plus 1TB USB 3.0 (ID: 190276 )

Ostatnio licytowali

  • Koralina109 (automat)6.63zł
  • feniks74 (automat)6.62zł
  • Koralina109 (automat)6.61zł
  • feniks74 (automat)6.60zł
  • Koralina109 (automat)6.59zł
  • feniks74 (automat)6.58zł
  • Koralina109 (automat)6.57zł
  • feniks74 (automat)6.56zł
  • Koralina109 (automat)6.55zł
  • feniks74 (automat)6.54zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 18:41:46

Zakończona

6.63zł

Koralina109

wartość towaru:
359.00zł
koszt BID'ów (2277):
318.78zł
koszt zakupu:
6.63zł
Koralina109 zaoszczędził 33.59zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

 

Dysk Twardy Seagate Backup Plus 1TB USB 3.0

dysk

Życie płynie szybko. Nie przegap niczego.

Przenośny dysk Backup Plus firmy Seagate to prosty, obsługiwany jednym kliknięciem sposób ochrony i udostępniania wszystkich treści cyfrowych, bez kolidowania z pozostałymi treściami.
Chroń swoje zasoby tworząc łatwe i elastyczne kopie zapasowe. Zainstalowanie fabrycznego sterownika NTFS na komputerze Mac umożliwia używanie dysku wymiennie między komputerami PC i Mac® bez potrzeby formatowania dysku. Seagate Backup Plus pozwala na rozbudowanie interfejsu USB 3.0. i, dzięki dodatkowemu adapterowi, przystosowanie do technologii Thunberbolt™ lub FireWire® 800.

Łatwe tworzenie kopii zapasowych.

Wybierz jedną z dwóch opcji łatwego tworzenia kopii zapasowych w oprogramowaniu Seagate Dashboard i zapomnij. Przenośny dysk Seagate® Backup Plus ułatwia proces tworzenia kopii zapasowych tym, którzy chcą chronić całość swoich cyfrowych treści na komputerze, w chmurze lub w sieciach społecznościowych. Funkcja Chroń, dostępna z Seagate Dashboard, pomoże skonfigurować plan obsługiwany jednym kliknięciem lub dostosować zaplanowane tworzenie lokalnej kopii zapasowej. Przechowuj kilka kopii plików na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia.

Smukła, przenośna konstrukcja.

Chroń swoje zasoby, gdziekolwiek jesteś. Zasilanie z portu USB oznacza, że nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania.

Interfejs USB 3.0 w technologii plug-and-play.

Można także dokonać łatwej aktualizacji do technologii Thunderbolt™ lub FireWire® 800 za pomocą podłączanych adapterów (sprzedawanych oddzielnie). USB 3.0 jest również wstecznie kompatybilny z USB 2.0.

dysk

Chroń…zdjęcia, filmy i wiele więcej.

Życie obfituje w niesamowite momenty, które chcesz zapamiętać na zawsze. Przenośny dysk Backup Plus towarzyszy Ci zawsze, umożliwiając łatwe tworzenie kopii zapasowych w technologii plug-and-play. Dzięki czemu zyskujesz pewność, że nawet jeśli coś stanie się z komputerem Twoje wspomnienia będą zawsze chronione.

Udostępniaj…natychmiast swoje ulubione chwile.

Dzięki dyskowi Backup Plus Twoje wspomnienia nie są na nim „uwięzione”. Jednym kliknięciem można udostępniać zdjęcia i filmy na portalach Facebook, Flickr lub YouTube bezpośrednio z dysku Backup Plus. Za pomocą funkcji Zapisz można kopiować treści dodawane przez użytkowników z ulubionych sieci społecznościowych. W dzisiejszych czasach wiele osób używa smartfonów, aby uchwycić bezcenne chwile. Chociaż te urządzenia są poręczne i łatwo dostępne, przechowywanie nie jest ich mocną stroną. Uchwyć moment i podziel się nim na portalu społecznościowym – Seagate Dashboard automatycznie utworzy kopię zapasową wszelkich zamieszczonych treści. Nawet jeśli plik zostanie przypadkowo usunięty z urządzenia, jego kopia będzie bezpieczna.

dysk


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.