Telewizor Sony KDL-50W755C (ID: 190280 )

Ostatnio licytowali

  • bzyk_1900 (automat)1.85zł
  • wieslaw61 (automat)1.84zł
  • bzyk_1900 (automat)1.83zł
  • wieslaw61 (automat)1.82zł
  • bzyk_1900 (automat)1.81zł
  • wieslaw61 (automat)1.80zł
  • bzyk_1900 (automat)1.79zł
  • wieslaw61 (automat)1.78zł
  • bzyk_1900 (automat)1.77zł
  • wieslaw61 (automat)1.76zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 18:45:20

Zakończona

1.85zł

bzyk_1900

wartość towaru:
3 499.00zł
koszt BID'ów (666):
93.24zł
koszt zakupu:
1.85zł
bzyk_1900 zaoszczędził 3 403.91zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 50.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Telewizor Sony KDL-50W755C

Luksusowy telewizor o fantastycznych parametrach 

Fantastyczny obraz Full HD i supersmukła sylwetka będą źródłem nowych wrażeń wizualnych. Ten telewizor pozwala także intuicyjnie korzystać z aplikacji, gier, filmów i innych zasobów. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Jeszcze lepszy obraz

Lepsza ostrość, większa płynność ruchu, bardziej naturalny wygląd każdej sceny... Dzięki zaawansowanym technologiom BRAVIA różnica jest wyraźna.

Nie tylko do oglądania

Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny i zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Usłysz wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły

Aby zapewnić czystość i bogactwo odtwarzanego dźwięku, połączyliśmy szereg naszych technologii audio w jedno rozwiązanie. Tak powstał system DSEE, który w każdym nagraniu pozwala usłyszeć dodatkowe szczegóły. Dzięki bezpośredniemu przetwarzaniu dźwięku wielokanałowego system S-Force Front Surround zapewnia realistyczny efekt przestrzenny 360°.

Znakomite szczegóły w obrazie z każdego źródła

 Doskonała jakość każdego z pikseli na ekranie to zasługa opracowanej przez Sony, zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu: X-Reality PRO. Jej działanie polega na analizie poszczególnych fragmentów sceny i porównywaniu ich ze specjalną bazą danych o obrazach. Technologia ta osłabia ponadto różnego rodzaju zakłócenia występujące w sygnale telewizji cyfrowej i analogowej, obrazie z nośników DVD i Blu-ray Disc, a nawet na fotografiach cyfrowych.

Bardziej naturalny, płynny ruch

Niezależnie od źródła oglądanego materiału technologia Motionflow XR zapewnia nienaganną płynność obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji.

Popraw swój komfort życia

Przygotuj się na rozrywkę, która zmieni Twoje codzienne życie. Dzięki technologii Google Cast™ możesz z łatwością oglądać obrazy ze smartfona na ekranie, a funkcja wyszukiwania głosowego pozwala znaleźć potrzebne informacje. Możliwości jest o wiele, wiele więcej...

Obrazy ze wszystkich źródeł na jednym ekranie

Bezprzewodowe wyświetlanie zdjęć i filmów ułatwia technologia NFC. Można także skorzystać z łącza MHL.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.