Dron Yuneec Typhoon H Advanced + pilot wizard (ID: 190284 )

Ostatnio licytowali

  • jomain (automat)18.46zł
  • papier2000 (automat)18.45zł
  • jomain (automat)18.44zł
  • papier2000 (automat)18.43zł
  • jomain (automat)18.42zł
  • papier2000 (automat)18.41zł
  • jomain (automat)18.40zł
  • papier2000 (automat)18.39zł
  • jomain (automat)18.38zł
  • papier2000 (automat)18.37zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 20:57:27

Zakończona

18.46zł

jomain

wartość towaru:
6 499.00zł
koszt BID'ów (2457):
343.98zł
koszt zakupu:
18.46zł
jomain zaoszczędził 6 136.56zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 50.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Dron Yuneec Typhoon H Advanced + pilot wizard

Podążaj za marzeniami!

Gotowy do lotu po otwarciu pudełka.
Wykrywanie przeszkód za pomocą ultradźwięków.
Kamera nagrywająca w jakości 4K 30fps a także doskonałe slow motion w HD 1080p 120fps.
Gimbal 3 osiowy posiadający 360° oś obrotu.
Składane podwozie.
Łatwe w montażu śmigła.
Składane ramiona na czas przechowywania.
Wiele bardzo pomocnych trybów lotu.
Kontroler ST16 wyposażony w 7 calowy dotykowy wyświetlacz.

Bezpieczeństwo sześciu silników

Jeżeli w trakcie lotu awarii ulegnie jeden silnik nie musisz się martwić! Typhoon H samoczynnie przejdzie w tryb 5 silników i nadal będziesz mógł bezpiecznie i stabilnie lecieć!

Steruj jedną ręką i miej pełną kontrolę!

W wersji Sport do dyspozycji mamy do dyspozycji ultra lekki pilot sterowania dzięki któremu mamy pełną kontrolę używając tylko jednej ręki. Pilot jest w pełni funkcjonalny, posiada możliwość uruchomienia silników, w pełni kontroluje gimbal jak i całego drona. Możemy także skorzystać z opcji powrót do domu, lot po punkcie i follow me.

Hexacopter, który sam unika przeszkód

Wbudowany inteligentny sonar wykrywa przeszkody za pomocą ultradźwięków. Po wykryciu obiektu Typhoon H Advanced zatrzyma się dzięki czemu latanie jest jeszcze bardziej bezpieczne.

Łatwe w instalacji śmigła

Śmigła typu Quick Relase pozwalają na błyskawiczny montaż i demontaż śmigieł. Śmigła wykonane z najlepszych tworzyw sztucznych pozwalają uniknąć wibracji podczas lotu i sprawiają że nasz hexacopter reaguje błyskawicznie na każde polecenie.

Posiadając przy sobie pilot i włączając "follow me", quadrocopter będzie podążał za pilotem.

Zmiana nachylenia pilota w lewo lub prawo jest równoznaczna z pochyleniem drążka aparatury sterowania.

- Pochyl w górę ( między 40° a 90° ) i użyj pilota do sterowania aby startować, lądować lub kontrolować wysokość

- Pochyl w dół ( między 0° a 40° ) i użyj pilota aby polecieć w prawo, lewo, przód lub tył.

 

Rozwiązania, których jeszcze nie było

Typhoon H jest najbardziej zaawansowaną platformą do filmowania z powietrza tak niewielkich rozmiarów. Hexacopter został zaprojektowany przez największych specjalistów w swojej dziedzinie a także z pomocą użytkowników poprzednich modeli.

Typhoon H dostarcza wiele możliwości które wcześniej były dostępne tylko w bardzo drogich i profesjonalnych platformach niedostępnych dla zwykłych użytkowników.

Typhoon H wykonuje fantastycznej jakości zdjęcia i wideo dzięki nowoczesnej kamerze CGO3 nagrywającej w jakości Ultra HD (4K).

Aparatura pracuje w oparciu o system Android, wyposażona w przejrzysty, dotykowy 7 calowy wyświetlacz. Na ekranie LCD wyświetlany jest obraz przekazywany na żywo z kamery w jakości HD 720p a także pozwala na łatwy dostęp do autonomicznych funkcji lotu.

Zobacz świat w pełnej okazałości dzięki gimbalowi 360°

3 osiowy stabilizator CGO3+ wraz z kamerą dostarczają wiele płynnych ujęć w niesamowitej jakości. Kamera wyposażona w 12 megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw (115°) tworzy niesamowite zdjęcia a także nagrywa w jakości 4K. Innowacyjny gimbal z możliwością obrotu o 360° jest kontrolowany w pełni z aparatury.

Aparatura ST16 - Wszystkie funkcje w jednym urządzeniu!

Stacja naziemna pracująca na oprogramowaniu Android jest także wyposażona w moduły renomowanej firmy Intel. Na wyświetlaczu otrzymujemy wszystkie informacje dot. lotu, mamy dostęp do autonomicznych funkcji a także ustawień kamery. Wszystko to jest realizowane w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego oprogramowania.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.