Termometr Bezdotykowy Thermoflash Lx-26 (ID: 190289 )

Ostatnio licytowali

  • dj_BOMBA (automat)14.53zł
  • muszczuk (automat)14.52zł
  • dj_BOMBA (automat)14.51zł
  • muszczuk (automat)14.50zł
  • dj_BOMBA (automat)14.49zł
  • muszczuk (automat)14.48zł
  • dj_BOMBA (automat)14.47zł
  • muszczuk (automat)14.46zł
  • dj_BOMBA (automat)14.45zł
  • muszczuk (automat)14.44zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 21:51:17

Zakończona

14.53zł

dj_BOMBA

wartość towaru:
229.00zł
koszt BID'ów (1656):
231.84zł
koszt zakupu:
14.53zł
dj_BOMBA zaoszczędził -17.37zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 20.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Termometr Bezdotykowy Thermoflash Lx-26 

Termometr bezdotykowy ThermoFlash LX-26 EVOLUTION - szpitalna dokładność dla każdego.

Pozwala to na mierzenie temperatury tętnicy skroniowej z odległości nawet 8 cm (najdokładniejszy pomiar przy odległości od 3 do 5 cm). Dokładny, szybki i bezdotykowy termometr ThermoFlash LX-26 EVOLUTION umożliwia wygodny i bezpieczny pomiar temperatury. Udowodniono, że  pomiar temperatury tętnicy skroniowej jest dokładniejszy od pomiaru temperatury w uchu i lepiej tolerowany od pomiaru temperatury w odbycie. Jednakże, jak w przypadku wszystkich termometrów, uzyskanie dokładnych i wiarygodnych wyników zależy od właściwego użytkowania. Dlatego przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją.

 Dane techniczne termometru: zasilanie bateryjne (wymiana baterii bez użycia dodatkowych narzędzi), łatwy w użyciu, a jego trwałość wynosi ponad 50 000 pomiarów. Termometr bezdotykowy zmniejsza ryzykowa zakażenia wirusami i bakteriami jak w normalnym termometrze, a przy tym badanie trwa mniej niż 1 sekundę! Wyniki są bardzo wiarygodne dzięki testom prowadzonym na każdym egzemplarzu, co poswiadczone jest niepowtarzalnym numerem identyfikacyjnym

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.