Apple iPad Air 2 64GB Wifi Retina (ID: 190291 )

Ostatnio licytowali

  • ferdynand (automat)1.05zł
  • apkuna (automat)1.04zł
  • ferdynand (automat)1.03zł
  • apkuna (automat)1.02zł
  • ferdynand (automat)1.01zł
  • apkuna (automat)1.00zł
  • ferdynand (automat)0.99zł
  • apkuna (automat)0.98zł
  • ferdynand (automat)0.97zł
  • apkuna (automat)0.96zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 20:11:40

Zakończona

1.05zł

ferdynand

wartość towaru:
2 649.00zł
koszt BID'ów (450):
63.00zł
koszt zakupu:
1.05zł
ferdynand zaoszczędził 2 584.95zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 40.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Apple iPad Air 2 64GB Wifi Retina

ipad2

iPad Air 2 - najcieńszy tablet dostępny na rynku.

Jeszcze smuklejszy niż jego poprzednik iPad Air 2 zachwyca elegancją oraz doskonałym kształtem. W stosunku do poprzednika przeprojektowano wyświetlacz Retina, dzięki czemu kolory są jeszcze żywsze, a kontrast zwiększony. Zastosowano też antyrefleksyjną powłokę, która lepiej sprawdza się przy dużym naświetleniu.

ipad

Super szybka pamięć RAM

W iPad Air 2 wbudowano nowy, mocniejszy procesor A8X, który napędza jednostkę gwarantując niezwykłą szybkość działania oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM.

ipad

Jedyny w swoim rodzaju

Producent zapewnia, że tablet wytrzymuje do 10 godzin pracy na naładowanej baterii co pozwala na pracę, korzystanie z aplikacji czy gier przez cały dzień, bez konieczności martwienia się o rozładowanie iPada. Dzięki technologii Touch ID iPad Air 2 jest jednym z najlepiej zabezpieczonych urządzeń moblinych jakie zostały wyprodukowane. Możemy przechowywać w pamięci iPada cenne dane bez ryzyka ich utraty lub dostępu przez niepowołane osoby.

ipad

Wymagania systemowe iOS 8
Przekątna ekranu 9,7"
Procesor Apple A8X
Pamięć RAM 2 GB RAM
Pamięć wbudowana 64 GB
Waga 437 g
Wymiary 240 mm x 169,5 mm x 6,1 mm
Typy łączności Bluetooth, Wi-Fi
Dodatkowe dane Aparat 8 Mpx
wyświetlacz Retina

ipad


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.