Komputer gamingowy MSI Nightblade (ID: 190292 )

Ostatnio licytowali

  • Black_Mamba24 (automat)32.00zł
  • Pietrasek (automat)31.99zł
  • Black_Mamba24 (automat)31.98zł
  • Pietrasek (automat)31.97zł
  • Black_Mamba24 (automat)31.96zł
  • Pietrasek (automat)31.95zł
  • Black_Mamba24 (automat)31.94zł
  • Pietrasek (automat)31.93zł
  • Black_Mamba24 (automat)31.92zł
  • Pietrasek (automat)31.91zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 00:34:44

Zakończona

32.00zł

Black_Mamba24

wartość towaru:
4 199.00zł
koszt BID'ów (927):
129.78zł
koszt zakupu:
32.00zł
Black_Mamba24 zaoszczędził 4 037.22zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 0.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Komputer MSI Nightblade (MI-017EU)

Najlepsze podzespoły i świetny styl

Mała obudowa MSI Nightblade MI sprawia, że komputer nie jest utrapieniem w transporcie, może być więc doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących od czasu do czasu zmierzyć się na LANparty. Imprezy tego typu są naturalnym środowiskiem dla Nightblade MI, gdyż producent wyposażył ten niewielki komputer w kartę sieciową z serii Killer. Pomimo miniaturowej obudowy MSI Nightblade MI nie ulega przegrzaniu, dzięki zastosowaniu innowacyjnego ułożenia wentylatorów.

Mimo niewielkich gabarytów MSI Nightblade MI dysponuje całą baterią złączy: dwa porty USB 3.0, cztery porty USB 2.0, S/PDIF, 6 wyjść ośmiokanałowej karty dźwiękowej, Display Port, HDMI, LAN oraz PS/2. Jak na tak małą maszynę ów zestaw robi wrażenie.

Nightblade MI jest komputerem o zwartej konstrukcji, ale i znacznej wydajności i funkcjonalności. Mimo miniaturowych rozmiarów jest pełnoprawnym komputerem gamingowym, który sprosta nawet wymagającym tytułom. To dobre rozwiązanie dla graczy ceniących sobie zwarte, eleganckie rozwiązania. To także świetna maszyna do organizowania turniejów e-sportowych: nie tylko świetnie wygląda, ale też zajmuje mało miejsca przy zachowaniu bardzo wysokiej wydajności.

Procesor Intel Core i5

Intel Core i5 to wydajny procesor zapewniający moc niezbędną do obsługi zaawansowanych aplikacji i realizacji wymagających projektów. Udostępnie nowoczesne technologie gwarantujące szybsze i płynniejsze działanie komputera, również w czasie intensywnego grania. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na kilkuwątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji w tym samym czasie.

Chłodzenie Silent Storm

Dla efektywnego chłodzenia obudowę MSI Nightblade MI podzielono na dwie komory, gdzie w jednej części chłodzona jest karta graficzna, w drugiej pozostałe elementy komputera. Tak zaprojektowany system chłodzenia, nazwany Silent Storm, doskonale dba o stabilne działanie podzespołów i nie zakłóca przyjemności z grania.

NVIDIA GeForce GTX 960

Karta graficzna nVidia GeForce GTX 960 to wydajny układ oprty na architekturze Maxwell. Dzięki niej charakteryzuje się wysoką wydajnością, jak również niskom poborem energii elektrycznej. Karta ta pozwala na kompfortową grę w wymagające tytułu w wysokich rodzielczościach. Wsparcie dla Microsoft DirectX 12 daje możliwość osiągnięcia najlepszych efektów graficznych na systemach Windows 10.

Audio Boost

Połaczenie zaawansowanego układu dźwiękowego z wydajnym wzmacniaczem słuchawkowym i wysokiej jakości kondensatorami w efekcie daje dokładny i realistyczny dźwięk zarówno w grach, jak i w odtwarzanych multimediach. Podłączając do komputera ulubione słuchawki otrzymamy doskonałe doznania dźwiękowe w każdej rozgrywce.

Niewielkie rozmiary

Obudowa MSI Nightblade MI została zaprojektowana tak, by w jak najmniejszej przestrzeni zamknąć wszystkie komponenty potrzebne do komfortowego grania. Czterordzeniowy procesor oraz wydajną kartę graficzną ulokowano w 10-litrowej, atrakcyjnie prezentującej się obudowie, uzyskując przy tym świetny komputer dla gracza.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.