Rejestrator jazdy Mio MiVue 568 Touch GPS (ID: 190306 )

Ostatnio licytowali

  • facjata (automat)7.64zł
  • apkuna (automat)7.63zł
  • facjata (automat)7.62zł
  • apkuna (automat)7.61zł
  • facjata (automat)7.60zł
  • apkuna (automat)7.59zł
  • facjata (automat)7.58zł
  • apkuna (automat)7.57zł
  • facjata (automat)7.56zł
  • apkuna (automat)7.55zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 22:49:50

Zakończona

7.64zł

facjata

wartość towaru:
699.00zł
koszt BID'ów (2097):
293.58zł
koszt zakupu:
7.64zł
facjata zaoszczędził 397.78zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 35.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Mio MiVue 568 Touch GPS

Niezbite dowody w świetnej jakości

Ile razy widziałeś coś ciekawego w czasie jazdy czego nie udało Ci się nagrać czy sfotografować?Ile razy zdarzyło Ci się uczestniczyć, bądź być świadkiem wypadku? Na pewno nie raz, więc wiesz, jak przydatny może być materiał wideo nagrny dzięki najwyższej jakości rejestratorowi jazdy Mio MiVue 568 Touch GPS!

1080p Full HD

Szerokokątna kamera o kącie widzenia 130˚, bez martwej strefy, nagra filmy w 1080p Full HD. Pliki zapisane z użyciem technologii H.264 zapewnią doskonałą jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze.

Kamera 5 Mpx

 Szerokokątna kamera 5 Mpx o kącie widzenia 130˚ bez martwej strefy.

 Nagrywanie zdarzeń

 Gdy Czujnik Wstrząsów wykryje nagłą zmianę ruchu, MiVue zapisze nagranie ze zdarzenia i zabezpieczy je przed skasowaniem/ nadpisaniem.

 Ekran 2,4"

 Dotykowy, wyraźny ekran o przekątnej 2.4 cala umożliwi łatwą obsługę urządzenia.  

 Czujnik wstrząsów

 Zintegrowany Czujnik Wstrząsów zapisuje kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.

 

 

 

 

 

Dzięki bezterminowej aktulizacji fotoradarów, twoje urządzenie będzie służyło przez wiele lat z pełną sprawnością. Najnowsze dane można pobrać ze strony producenta. MiVue 538 rejestruje obraz, a także lokalizację, kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne. Aplikacja MiVue Manager pozwoli ci wyświetlić przebytą trasę na Google Maps

 

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.