Samsung Power Bank 9500mAh Biały (ID: 190315 )

Ostatnio licytowali

  • bttios (automat)1.07zł
  • loona (automat)1.06zł
  • bttios (automat)1.05zł
  • loona (automat)1.04zł
  • bttios (automat)1.03zł
  • loona (automat)1.02zł
  • bttios (automat)1.01zł
  • loona (automat)1.00zł
  • bttios (automat)0.99zł
  • loona (automat)0.98zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 23:24:00

Zakończona

1.07zł

bttios

wartość towaru:
299.00zł
koszt BID'ów (450):
63.00zł
koszt zakupu:
1.07zł
bttios zaoszczędził 234.93zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Samsung PowerBank 9500mAh Biały (EB-PN910BWEGWW)

 

 

Jednen PowerBank dla wielu urządzeń
 
Zestaw akumulatorowy Samsung 9 500 mAh, używany jako przenośna bateria, może naładować wiele urządzeń USB, takich jak smartfony, tablety, urządzenia do noszenia i wiele innych urządzeń przenośnych. Posiadając zestaw akumulatorowy marki Samsung o mocy 9 500 mAh, nie musisz się już martwić o naładowanie baterii; spokojnie możesz oddać się swoim codziennym rozrywkom, podróżom służbowym i turystycznym.
 

Prosty i elegancki design
 
Zestaw akumulatorowy marki Samsung o mocy 9 500 mAh jest niewielkich rozmiarów, a jego prosta stylistyka będzie koniecznym dodatkiem uzupełniającym twój codzienny ekwipunek. Szczególnie ciekawe są trzy różnokolorowe diody, w jednej chwili informujące o statusie naładowania baterii i nadające urządzeniu ostateczny błysk.
 
Nie musisz nosić ze sobą kabla, PowerBank Samsung ma go wbudowanego - dla Twojej wygody
 
Zestaw akumulatorowy Samsung 9 500 mAh jest wyposażony w 5-wtykowy wbudowany kabel zasilający oraz port USB, stąd można ładować wiele urządzeń. Nie ma zatem potrzeby, aby nosić osobny kabel; możesz podłączyć się dosłownie wszędzie.
 
 

Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.