Głośnik przenośny Bluetooth JBL Flip 2 Czarny (ID: 190317 )

Ostatnio licytowali

  • sebolowy (automat)2.41zł
  • ctiveraft (automat)2.40zł
  • sebolowy (automat)2.39zł
  • ctiveraft (automat)2.38zł
  • sebolowy (automat)2.37zł
  • ctiveraft (automat)2.36zł
  • sebolowy (automat)2.35zł
  • ctiveraft (automat)2.34zł
  • sebolowy (automat)2.33zł
  • ctiveraft (automat)2.32zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-11 23:40:40

Zakończona

2.41zł

sebolowy

wartość towaru:
369.00zł
koszt BID'ów (1035):
144.90zł
koszt zakupu:
2.41zł
sebolowy zaoszczędził 221.69zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Głośnik przenośny Bluetooth JBL Flip 2 Czarny

 
Dżwięk legendy JBL

Teraz nie musisz szukać daleko, aby cieszyć się legendarną mocą, czystością i dokładnością dźwięku JBL.

Sleek Stylish Design

Doskonale sprawdzi się w każdym środowisku akustycznym. Dzięki stylowemu, błyszczącemu wykończeniu wszystkie elementy systemu będą doskonale harmonizować z każdym wnętrzem.

Podłącz i słuchaj czego chcesz

Można go w prosty sposób podłączyć do telewizora (kable w zestawie). Łatwy w montażu, praktycznie nie wymaga konfiguracji. Wystarczy go podłączyć i od razu można zacząć z niego korzystać.


Bądź mobilny - głośnik zawsze pod ręką.

Nagradzany przenośny bezprzewodowy zestaw głośnikowy Flip2 firmy JBL wniesie bogaty dźwięk w Twój dynamiczny styl życia. Zaprojektowany zgodnie z umiejętnościami i filozofią firmy JBL zestaw Flip2, wyposażony w dwa głośniki i port basowy zapewnia potężne brzmienie niskich tonów i dynamiczną głębię odsłuchu oraz czyste wokale, a wszystko to w obudowie mieszczącej się w dłoni.
A ponieważ czasami Twój telefon służy do czegoś więcej, niż tylko odtwarzania muzyki, zestaw Flip2 ma wbudowane mikrofony i układ usuwania echa i szumu SoundClear®, dzięki którym można go używać jako zestawu głośnomówiącego i nigdy nie uronić ani słowa. JBL Flip2 — bezprzewodowy, przenośny, zasilany z baterii wielokrotnego ładowania zestaw głośnikowy: Twoje terenowe, mieszczące się w dłoni centrum rozrywki.
 


Odtwarzanie przy użyciu Bluetooth ze wszystkich smartfonów i tabletów
 
Przekonaj się, jak łatwo można za pomocą zestawu Flip2 odtwarzać bezprzewodowo muzykę z dowolnego smartfona. Dzięki prostej konfiguracji interfejsu Bluetooth za pomocą technologii NFC i stabilnego połączenia Bluetooth zestaw głośnikowy Flip2 obsłuży wszystkie Twoje potrzeby muzyczne.
W zestawie praktyczny futerał.

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.