Aparat Lustrzanka Canon EOS 70D body (ID: 190327 )

Ostatnio licytowali

  • spaghett (automat)34.11zł
  • Polo (automat)34.10zł
  • spaghett (automat)34.09zł
  • Polo (automat)34.08zł
  • spaghett (automat)34.07zł
  • Polo (automat)34.06zł
  • spaghett (automat)34.05zł
  • Polo (automat)34.04zł
  • spaghett (automat)34.03zł
  • Polo (automat)34.02zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 05:11:53

Zakończona

34.11zł

spaghett

wartość towaru:
3 999.00zł
koszt BID'ów (1359):
190.26zł
koszt zakupu:
34.11zł
spaghett zaoszczędził 3 774.63zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 40.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Aparat Lustrzanka Canon EOS 70D body

 

canon

 

Ponad 20Mpix świetnej jakości 

Rozdzielczość 20,2 mln pikseli zagwarantuje znakomity obraz z dużą ilością szczegółów. Dzięki temu zdjęcie będzie nadawało się do dalszej obróbki, będzie można zrobić większą odbitkę zdjęcia oraz łatwo kadrować dowolny szczegół obrazu.

W aparacie zastosowano przetwornik CMOS 22,5 x 15,0 mm, dzięki któremu wykonane zdjęcia wiernie odzwierciedlają fotografowane obiekty.

Przeglądaj swoje zdjęcia na 3 calowym ekranie

Duży, 3 calowy ekran LCD ułatwiający podgląd wykonywanego zdjęcia, nagrywanie filmu oraz poruszanie się po menu aparatu. Przyda się także, gdy będziesz chciał obejrzeć wykonane zdjęcia lub filmy.

Dotykowy ekran LCD umożliwiający intuicyjną nawigację po menu aparatu. Dzięki temu wyszukiwanie odpowiednich funkcji jest łatwe i wygodne.

Bądź w ruchu

Ruchomy ekran LCD zapewnia łatwy podgląd wykonywanego zdjęcia, niezależnie od sposobu, w jakim trzymasz aparat. Jest to szczególnie przydatna funkcja, gdy fotografujesz w niestandardowych pozycjach, np. od góry lub dołu.

Stabilizator obrazu w obiektywie zmniejszający efekt drżenia ręki podczas fotografowania. Dzięki temu zdjęcia są ostre i nie widać na nich efektu poruszenia.

 

canon

Filmowa jakość Full HD

Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD (1080p) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach.
Wbudowany moduł Wi-Fi pozwalający na przesyłanie zdjęć do smartfonu, tabletu lub innego urządzenia.
Obsługę kart SDXC gwarantującą szybką prędkość transmisji danych oraz dużą pojemności karty sięgająca nawet  do 2 TB.
Wyjście mini HDMI pozwalające na przeglądanie zdjęć i filmów na telewizorze, gwarantując obraz wysokiej jakości.
Tryb HDR pozwalający rejestrować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach obrazu i tworzyć obrazy składane dzięki funkcji wielokrotnej ekspozycji.

Funkcja podglądu na żywo z autofokusem, pozwala na śledzenie kadrowanego obrazu na ekranie LCD. Dzięki temu masz wybór, zdjęcia możesz kadrować za pomocą ekranu lub poprzez wizjer, wszystko zależy od upodobań i warunków zdjęciowych.

 

canon


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.