Elektryczna deskorolka Skymaster Wheels 10 Czarna (ID: 190333 )

Ostatnio licytowali

  • Lyt318 (automat)3.60zł
  • coOznacza (automat)3.59zł
  • Lyt318 (automat)3.58zł
  • coOznacza (automat)3.57zł
  • Lyt318 (automat)3.56zł
  • coOznacza (automat)3.55zł
  • Lyt318 (automat)3.54zł
  • coOznacza (automat)3.53zł
  • Lyt318 (automat)3.52zł
  • coOznacza (automat)3.51zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 02:03:34

Zakończona

3.60zł

Lyt318

wartość towaru:
1 999.00zł
koszt BID'ów (1170):
163.80zł
koszt zakupu:
3.60zł
Lyt318 zaoszczędził 1 831.60zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 0.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Elektryczna deskorolka Skymaster Wheels 10 Czarna

Poznaj elektryczną deskorolkę Wheels

Najnowsza technologia zamknięta w gadżecie do zabawy? To właśnie Skymaster Wheels 10. Posiada dwa koła, które balansują i transportują użytkownika za pomocą bateryjnego zasilania silników bezszczotkowych. Wheels wykorzystuje cyfrowy żyroskop, moduły i czujniki przyspieszenia obliczające środek ciężkości użytkownika z grawitacją aby przemieścić odpowiednio urządzenie. Wheels można przemieścić do przodu, do tyłu, obracać w dowolnym kierunku lub zwrócić w miejscu. Kompaktowy rozmiar i zerowy promień skrętu pozwala na użytkowanie Skymaster Wheels zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

  Mnogość czujników dla najlepszego odwzorowania ruchów

Wheels wykorzystuje cyfrowe żyroskopy elektroniczne i czujniki przyspieszenia do inteligentnej kontroli wagi i ruchu, w zależności od środka ciężkości użytkownika. Urządzenie wykorzystuje również inteligentne sterowanie systemem do zasilania silników bezszczotkowych, które znajdują się wewnątrz kół. Wheels ma wbudowany system dynamicznej stabilizacji bezwładności, który może pomóc w utrzymaniu równowagi podczas poruszania się do przodu i do tyłu, ale nie podczas włączania.

Tylko Ty wskażesz jej drogę

Wheels jest intuicyjny w użyciu dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zapewniających przemieszczanie się użytkownika oparte na dynamicznych zasad balansowania, obliczaniu położenia środka ciężkości użytkownika za pomocą żyroskopu i czujnika przyspieszenia. Korzystając z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych, każdy wheels przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości. Lekka, przenośna konstrukcja, łatwość użycia, zasięg sprawiają, że wheels jest nowatorskim rozwiązaniem na ekologiczne przemieszczanie.

Światowe szaleństwo

Na punkcie czego szaleje teraz cały świat? To właśnie elektryczne deskorolki. One wytyczają trend w rozwoju transportu, dają nowe pomysły na zabawę i zabierają użytkownika do świata niczym z filmów science fiction. 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.