Kierownica do gier Logitech Driving Force GT (ID: 190334 )

Ostatnio licytowali

  • ucrasys (automat)2.20zł
  • KarateKid (automat)2.19zł
  • ucrasys (automat)2.18zł
  • KarateKid (automat)2.17zł
  • ucrasys (automat)2.16zł
  • KarateKid (automat)2.15zł
  • ucrasys (automat)2.14zł
  • KarateKid (automat)2.13zł
  • ucrasys (automat)2.12zł
  • KarateKid (automat)2.11zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 01:56:00

Zakończona

2.20zł

ucrasys

wartość towaru:
549.00zł
koszt BID'ów (963):
134.82zł
koszt zakupu:
2.20zł
ucrasys zaoszczędził 411.98zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 30.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Kierownica do gier Logitech Driving Force GT

Poczuj się jak za kierownicą prawdziwej wyścigówki

Uślizg hamulca, poślizg koła, przeciążenia w ostrych szykanach - to wszystko możesz poczuć dzięki nowej kierownicy Logitech Driving Force GT. Sprawdź się w najnowszych grach i poczuj pełnię radości i adrenalinę towarzyszącą wyścigom samochodowym. Poprawiaj swoje osiągi, rywalizuj, nie daj się prześcignąć!

 

900 stopni obrotu kierownicy

Rzeczywista dynamika kierownicy oddana w symulatorze? Przy 900 stopniach obrotu kierownicy to możliwe - wrażenia jak za kierownicą prawdziwego samochodu wyścigowego. Dodatkowe przyciski na kierownicy pomogą Ci regulować balans hamulców, kontrolę trakcji i ustawienia jazdy, nie przerywając rozgrywki.

Obręcz o średnicy 28 cm i dźwignia z systemem ABS

Kierownica Driving Force GT zaprojetowna wraz z twórcą gry Gran Turismo Kazunorim Yamaguchim oddaje realizm i kontrolę, jednoczeście dostarczając niespotykane dotąd rozwiązania dostępne bezpośrednio z panelu kierownicy, a gumowana kierownica zapewnie przyleganie dłoni nawet w najbardziej intensywnych i wymagających rozgrywkach. Dźwinia zmiany biegów to szybkie i płynne przełączania biegów. Bez zbędnych luzów, bez utraty koncentracji i prędkości.

 

 w zestawie kierownica, pedalboard i niezbędne okablowanie


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.