Słuchawki Beats Studio Wireless (ID: 190345 )

Ostatnio licytowali

  • placeq (automat)1.07zł
  • veldrinn (automat)1.06zł
  • placeq (automat)1.05zł
  • veldrinn (automat)1.04zł
  • placeq (automat)1.03zł
  • veldrinn (automat)1.02zł
  • placeq (automat)1.01zł
  • veldrinn (automat)1.00zł
  • placeq (automat)0.99zł
  • veldrinn (automat)0.98zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 03:24:00

Zakończona

1.07zł

placeq

wartość towaru:
1 699.00zł
koszt BID'ów (450):
63.00zł
koszt zakupu:
1.07zł
placeq zaoszczędził 1 634.93zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 45.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Słuchawki Beats Studio Wireless

beatsModel idealny

Jest to nowa odsłona uznanego modelu firmy Beats by Dr. Dre. Najbardziej rozpoznawalne słuchawki na świecie zmieniły całkowicie swój design. Nowy model Studio w wersji bezprzewodowej został specjalnie przeprojektowany tak, aby konstrukcja była jeszcze bardziej komfortowa, a dźwięk jeszcze bardziej niesamowity. Nowe Beats Studio Wireless są lżejsze i trwalsze. 

 

beats

Niesamowita jakość dźwięku

Beats Acoustic Engine™ sprawia, że wrażenia słuchowe są osobiste i prawdziwe. Oprogramowanie DSP jest przeznaczone do generowania emocjonalnych doświadczeń, takich samych jakie czują najwięksi z przemysłu muzycznego, hip-hopu, popu, producenci muzyki elektronicznej i R&B. Muzyka będzie brzmieć tak, jakby artysta odtwarzał ją dla Ciebie osobiście.

Wycisz hałas codziennych dojazdów lub dramatycznie głośnych sąsiadów dzięki podwójnemu trybowi adaptacyjnego usuwania szumu. Podczas słuchania muzyki, ANC automatycznie idealne łączy muzykę i świat zewnętrzny. Jeśli chcesz tylko używać słuchawek, aby wyciszyć hałas zewnętrzny, automatyczny tryb ANC będzie zwiększał poziom wyciszania, aby wyciszyć świat.

 

beats

Akumulator

Martwe baterie mogą zabić klimat. Nowe Beats Studio Wireless posiadają wbudowany akumulator, który działa 12 godzin przy wykorzystaniu bezprzewodowym i do 20 godzin, jeśli zdecydujesz się używać kabla. Aby uniknąć marnowania energii, funkcja Auto On/Off wyłącza słuchawki gdy odłączysz przewód a ze wskaźnikiem naładowania akumulatora, zawsze wiesz, ile pozostało energii w słuchawkach. Zapomnij o specjalistycznych adapterach; Studio Wireless można ładować przez micro USB niemal wszędzie.

 

beats

W zestawie:

-słuchawki Beats Studio 2.0 Wireless

-futerał

-kabel z RemoteTalk™ /pilotem/

-kabel bez RemoteTalk™

-kabel USB

-ładowarka - adapter sieciowy USB

-karabinek

-ściereczka

-zestaw katalogów i instrukcji

-karta gwarancyjna

 

beats

 

Dane techniczne:

-pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz

-złącze: bezprzewodowe lub możliwość użycia słuchawek z każdym odtwarzaczem audio z wejściem Jack 3,5

-przewód: 1.3 m

-mikrofon: sterowanie odtwarzaczem i mikrofon remote talk - w pełni kompatybilny z iPhone/iPod/iPad

beats

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.