Wózek Uniwersalny Głęboko Spacerowy Camarelo CARMELA (ID: 190351 )

Ostatnio licytowali

  • 4rfectio (automat)2.74zł
  • omastagg (automat)2.73zł
  • 4rfectio (automat)2.72zł
  • omastagg (automat)2.71zł
  • 4rfectio (automat)2.70zł
  • omastagg (automat)2.69zł
  • 4rfectio (automat)2.68zł
  • omastagg (automat)2.67zł
  • 4rfectio (automat)2.66zł
  • omastagg (automat)2.65zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 04:11:50

Zakończona

2.74zł

4rfectio

wartość towaru:
1 499.00zł
koszt BID'ów (981):
137.34zł
koszt zakupu:
2.74zł
4rfectio zaoszczędził 1 358.92zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 70.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Wózek Uniwersalny Głęboko Spacerowy Camarelo CARMELA 

wózek

Wózek Camela firmy Camarelo to wymarzony wózek uniwersalny, głęboko - spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego o nowoczesnej konstrukcji. 

Wózek można kupić w kolorystyce z materiałów standardowych oraz żakardowych, które stają się bardzo modne.

wózek

Nowy, ciekawy design sprawia że spacerowanie tym wózkiem jest jeszcze bardziej przyjemne. Wózek wyposażony został w pompowane koła, dwa koła przednie są skrętne z możliwością zablokowania a stelaż kolorystycznie dopasowany jest do tapicerki wózka. Wózek posiada regulację amortyzatorów.

Rączka posiada regulację wysokości, co pozwala na dopasowanie rączki do wzrostu osoby prowadzącej wózek. Regulowany podnóżek oraz 4-stopniowa regulacja oparcia spacerówki daje dziecku komfort podróżowania dzięki możliwości dostosowania go do potrzeb dziecka (w zależności czy dziecko śpi czy podziwia widoki).

Przykrycie na nóżki przydaje się szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

 

wózek

W zestawie znajduje się również praktyczny kosz oraz torba, w której można zapakować najpotrzebniejsze rzeczy dla Maluszka. Gondola posiada w budce wygodną rączkę służącą do jej przenoszenia. Jak przystało na nowoczesną gondolę została ona wyposażona w możliwość regulowania części dna gondoli pod kątem, co umożliwia troszkę starszemu dziecku pozycję półsiedzącą "bez podkładania poduszek".


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.