Auto Odkurzacz Carneo Smart Cleaner 770 Robot 3w1 (ID: 190366 )

Ostatnio licytowali

  • poula (automat)1.70zł
  • nowywdzielni (automat)1.69zł
  • poula (automat)1.68zł
  • nowywdzielni (automat)1.67zł
  • poula (automat)1.66zł
  • nowywdzielni (automat)1.65zł
  • poula (automat)1.64zł
  • nowywdzielni (automat)1.63zł
  • poula (automat)1.62zł
  • nowywdzielni (automat)1.61zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 06:12:20

Zakończona

1.70zł

poula

wartość towaru:
859.00zł
koszt BID'ów (738):
103.32zł
koszt zakupu:
1.70zł
poula zaoszczędził 753.98zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 50.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Auto Odkurzacz Carneo Smart Cleaner 770 Robot 3w1

Nie trać czasu na czyszczenie podłóg i dywanów!

Robot odkurzacz Carneo Smart Cleaner 770, ulepszony pod wieloma względami następca nagradzanego modelu SmartCleaner 610,  bez trudu odkurza, zmywa i dezynfekuje światłem UV wiele typów podłóg w Twoim domu lub biurze: dywany, kafelki, panele, linoleum. itp.

Naciśnij przycisk START i od czasu do czasu opróżnij pojemnik na brud. Nic bardziej prostszego i komfortowego. Sam zdecyduj, jak spędzisz wolny czas i na co poświęcisz swoją energię!

Pomimo niewielkich rozmiarów, moc odkurzacza jest wystarczająca do posprzątania mieszkania i jego dezynfekcji za pomocą obrotowych szczotek, mopa oraz wbudowanej lampy ultrafioletowej UV.

samo odk


Porządek jak nigdy wcześniej

Odkurzacz podczas pracy używa programów sztucznej inteligencji do poruszania się w pomieszczeniu, dzięki czemu nie przegapi żadnego zabrudzenia i plamy w Twoim domu lub biurze. Odkurzacz, dzięki bezkontaktowemu czujnikowi ominie przeszkody, nie spadnie ze schodów, wyczyści podłogę w pobliżu ścian i pod meblami.

Dzięki zaprogramowaniu zegara czasu pracy, odkurzacz automatycznie o wyznaczonym czasie, posprząta Twoje mieszkanie lub biuro (na przykład, gdy jesteś z dala od domu lub w pracy). Po pracy lub rozładowaniu baterii wróci do bazy i automatycznie doładuje swój akumulator. Jeśli chcesz odkurzyć tylko jeden pokój lub jego fragment, użyj dodatku "Wirtualna ściana", aby ograniczyć powierzchnię działania robota.

 

samo odku


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.