Robot Kuchenny Thermomix TM5 Vorwerk (ID: 190372 )

Ostatnio licytowali

  • wilczq (automat)18.90zł
  • 4rfectio (automat)18.89zł
  • wilczq (automat)18.88zł
  • 4rfectio (automat)18.87zł
  • wilczq (automat)18.86zł
  • 4rfectio (automat)18.85zł
  • wilczq (automat)18.84zł
  • 4rfectio (automat)18.83zł
  • wilczq (automat)18.82zł
  • 4rfectio (automat)18.81zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 08:50:25

Zakończona

18.90zł

wilczq

wartość towaru:
4 999.00zł
koszt BID'ów (477):
66.78zł
koszt zakupu:
18.90zł
wilczq zaoszczędził 4 913.32zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 0.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Robot Kuchenny Thermomix TM5 Vorwerk

Thermomix ® firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym urządzeniem kuchennym, który zmieni Twój sposób gotowania, umożliwiając uwolnienie Twojego całego potencjału kulinarnego, jednocześnie oszczędzając czas i nakład pracy. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie zajmuje niewiele miejsca na blacie kuchennym. Thermomix ® oferuje niezrównaną moc, różnorodność i innowacyjność, wykonując liczne zadania w kuchni.

Zmień swoją kuchnię nie do poznania

Thermomix ® łączy w sobie 12 urządzeń z funkcjami, które obejmują ważenie, miksowanie, siekanie, mielenie, wyrabianie ciasta, blendowanie, gotowanie na parze, ubijanie, precyzyjne podgrzewanie, mieszanie i emulgowanie.
Nowy Thermomix ® przenosi funkcje kuchenne w wiek cyfrowy, z pięknym, kolorowym ekranem dotykowym, dzięki któremu można uzyskać dostęp do przepisów bezpośrednio na urządzeniu oraz umożliwia śledzenie ich za pomocą nośnika przepisów. Dzięki gotowaniu z ustawieniami przepisy stają się rzeczywistością. To innowacyjne, gwarantujące wspaniałe efekty gotowania rozwiązanie, pokazuje na ekranie dotykowym przepisy krok po kroku. Zostały one perfekcyjnie dopasowane do urządzenia - jedyne co musisz zrobić, to dodać składniki, a Twój Thermomix ® ma automatycznie zapisane ustawienia czasu i temperatury. Jest to prosty i szybki sposób uzupełniający możliwości korzystania z dowolnej funkcji urządzenia w sposób całkowicie manualny, umożliwiając użytkownikowi gotowanie w wybrany przez niego sposób. Wiele opcji korzystania sprowadza się do łatwej obsługi urządzenia, dzięki jednemu pokrętłu i intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Prostota została odkryta na nowo.

Dołącz do rewolucji kulinarnej i zmień swoje gotowanie dzięki nowemu urządzeniu Thermomix ®. Unikalny Thermomix ® łączy bardzo dokładną wagę elektroniczną, super szybkie urządzenie kuchenne oraz skuteczny mikser. To naprawdę wszechstronne urządzenie również gotuje, dusi oraz gotuje na parze.


Zastępuje aż 12 urządzeń

To „kompaktowe urządzenie kuchenne” wykonuje zadania 12 urządzeń, oferując funkcje miksowania, gotowania na parze, blendowania, ważenia, mieszania, mielenia, ubijania, emulgowania, rozpuszczania, wyrabiania ciasta, gotowania oraz siekania. Thermomix ® bez wysiłku łączy funkcje maszynki do mięsa, tarki, urządzenia do wyrabiania ciasta, trzepaczki, młynka, tłuczka i moździerza, urządzenia do lodów i sorbetów, miksera, szpikulca do lodu, robota kuchennego oraz młynka do kawy i przypraw. Dzięki urządzeniu Thermomix ® można bez wysiłku przygotować każde danie, np. cudownie delikatne sosy, zupy i gulasze. Stworzyć kusząco smaczne dżemy, konfitury i chutney’e. Wykonać doskonałe przeciery, pasty i pasztety. Perfekcyjnie przygotować rybę, mięso i warzywa.Wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności, a możliwości są nieograniczone!

Inteligentne Gotowanie

Gotowanie z urządzeniem Thermomix ® jest szybkie i bardzo proste. Koncepcja działania urządzenia Thermomix ®oparta jest na idealnym połączeniu wyrafinowanej, inteligentnej technologii oraz specjalnych przepisów, które są perfekcyjnie dostosowane do współpracy z urządzeniem Thermomix ® gwarantując za każdym razem wspaniałe efekty gotowania. Innowacyjny, kolorowy ekran dotykowy wyświetla przepisy, prezentowane krok po kroku, dzięki nośnikowi przepisów na Thermomix ® umożliwiając osiągnąć oczekiwane rezultaty gotowania.

Istnieje wiele możliwości gotowania i przygotowywania zdrowych oraz pożywnych posiłków z urządzeniem Thermomix ®. Niezależnie od tego, czy korzystasz z trybu gotowania z ustawieniami, dostosowujesz własne przepisy na Thermomix ®, czy też używasz urządzenia Thermomix ® jako narzędzia do przygotowywania delikatnych sosów lub wyrabiania ciasta, za każdym razem prosto i szybko osiągniesz wspaniałe efekty gotowania. 

Inteligentne urządzenie

Gwarantująca wspaniałe efekty gotowania koncepcja działania urządzenia Thermomix® oparta jest na idealnym połączeniu wyrafinowanej, inteligentnej technologii oraz całego wachlarza przepisów dopasowanych do urządzenia Thermomix ®. Wyszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji jest jeszcze łatwiejsze dzięki platformie z przepisami na Thermomix®, która oferuje setki przepisów, do których można uzyskać dostęp za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego.
Przepisy można wyświetlić bezpośrednio na urządzeniu Thermomix ® za pomocą nośników przepisów na Thermomix ®, które umożliwiają przegldanie przepisu podczas gotowania, krok po kroku na ekranie dotykowym.

Jeszcze więcej możliwości gotowania i osiągania wspaniałych efektów gotowania. Dzięki tak wielu funkcjom zawartym w jednym urządzeniu można przejąć pełną kontrolę i używać urządzenia Thermomix ®, aby ułatwić wykonanie prawie każdego przepisu. Dzięki klasycznemu gotowaniu w urządzeniu Thermomix ® można oszczędzać czas, przygotowując składniki, np. koncentrat bulionu, gotować oraz mieszając jednocześnie, a także mieć więcej czasu na inne czynności w kuchni lub po prostu na relaks. Aby gotowanie było jeszcze prostsze, polecamy opcję gotowania z ustawieniami: wystarczy wybrać przepis z nośnika przepisów i przeglądać kroki przepisu na ekranie dotykowym, czas i temperatura są ustawiane automatycznie. Przygotowywanie niezwykłych potraw w domu, nigdy wcześniej nie było tak proste.
Dowiedz się więcej na temat różnych sposobów, dzięki którym możesz osiągać wspaniałe efekty gotowania w urządzeniu Thermomix ®.

 

Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.