Oficjalna piłka meczowa Euro 2016 Adidas Beau Jeu (ID: 190387 )

Ostatnio licytowali

  • koza20 (automat)3.22zł
  • akkcent (automat)3.21zł
  • koza20 (automat)3.20zł
  • akkcent (automat)3.19zł
  • koza20 (automat)3.18zł
  • akkcent (automat)3.17zł
  • koza20 (automat)3.16zł
  • akkcent (automat)3.15zł
  • koza20 (automat)3.14zł
  • akkcent (automat)3.13zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 09:13:43

Zakończona

3.22zł

koza20

wartość towaru:
399.00zł
koszt BID'ów (603):
84.42zł
koszt zakupu:
3.22zł
koza20 zaoszczędził 311.36zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 20.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Oficjalna piłka meczowa Euro 2016 Adidas Beau Jeu

Przetestuj piłkę, którą grają zawodowcy

Oficjalna piłka meczowa Adidas Beau Jeu zaprojektowana na Mistrzostwa Europy Francja 2016. Żeby spełnić wymagania jednej z najważniejszych imprez piłkarskich na świecie piłka przeszła serię wymagających testów. Wykonana z nowoczesnego, lekkiego i wytrzymałego tworzywa. Bezszwowa budowa oraz precyzyjne klejenie paneli gwarantuje idealnie kulisty kształt oraz stabilność parametrów przez cały okres użytkowania piłki.

Treningi na najwyższym poziomie

Beau Jeu AC5415 Adidas to piłka, dzięki której w jakości gry wejdziesz na poziom zarezerwowany dla czołowych ekip piłkarskich na Starym Kontynencie. Dla nas kibiców najważniejszy jest udział w Euro 2016 Reprezentacji Polski. Po rewelacyjnych eliminacjach musimy chwilę poczekać na emocjonujące występy Polaków - czas niecierpliwego oczekiwania najlepiej wypełnić sobie grą piłką Beau Jeu Adidas. Beau Jeu oznacza "piękną grę", której dzięki oficjalnej piłce meczowej EURO 2016 każdy fan lub czynny piłkarz może zasmakować nie tylko przed ekranem telewizora, ale także na boisku. Piłka Beau Jeu Adidas rewelacyjnie sprawdzi się w oficjalnych rozgrywkach na każdym poziomie oraz w treningach drużyn piłkarskich.

Piłki Adidas już przed premierą stają się legendą

Adidas od wielu lat współtworzy historię najważniejszych wydarzeń piłkarskich na świecie i w Europie. Każda piłka przygotowywana z okazji wielkich imprez takich jak Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata stawała się legendą. Można z dużą pewnością założyć, że nie inaczej będzie z piłką Adidas Beau Jeu zaprojektowaną na Mistrzostwa Europy Francja 2016. Beau Jeu to piłka nowoczesna, idealnie dostosowana do współczesnych wymagań gry na najwyższym poziomie. Zaawansowana technologicznie, wszechstronnie testowana, dynamiczna.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.