Ultrabook Dell XPS 13 i7 8GB 256GB SSD Win8 Dotyk (ID: 190389 )

Ostatnio licytowali

  • DrBombaj (automat)94.80zł
  • ovestote (automat)94.79zł
  • DrBombaj (automat)94.78zł
  • ovestote (automat)94.77zł
  • DrBombaj (automat)94.76zł
  • ovestote (automat)94.75zł
  • DrBombaj (automat)94.74zł
  • ovestote (automat)94.73zł
  • DrBombaj (automat)94.72zł
  • ovestote (automat)94.71zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 21:06:06

Zakończona

94.80zł

DrBombaj

wartość towaru:
8 499.00zł
koszt BID'ów (2745):
384.30zł
koszt zakupu:
94.80zł
DrBombaj zaoszczędził 8 019.90zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 40.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Ultrabook Dell XPS 13 i7 8GB 256GB SSD Win8 Dotyk

 dell

Niesamowita wydajność i wspaniała grafika w najlepszym wydaniu

Najwyższa wydajność do obsługi najbardziej wymagających zadań dzięki procesorowi Intel Core i7 czwartej generacji. Wszystkie najbardziej wymagające zadania – obsługa grafiki HD i 3D, wielozadaniowość i multimedia – są przetwarzane przez procesory Intel Core i7 czwartej generacji w sposób, który zauważysz i poczujesz. Za automatyczne przyśpieszanie pracy procesora w razie potrzeby odpowiada technologia Intel Turbo Boost 2.0.

Układ graficzny Intel HD Graphics

Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu oraz dźwięk standardu kina domowego. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Przenośność idzie w parze z wydajnością.

Działaj z pełną prędkością na nowym, szybszym notebooku Ultrabook™ XPS 13, Inspired by Intel®. Daj się oszołomić czystością obrazu w rozdzielczości Full HD, teraz także na ekranie dotykowym.

 

dell

Wyjątkowo płaski i lekki

Najmniejszy ze wszystkich 13-calowych notebooków Ultrabook™ jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 13,3 cala, o wielkości zbliżonej do wyświetlaczy notebooków 11-calowych. Można go łatwo nosić ze sobą z domu do biura i z powrotem.

Wysokiej jakości wykonanie

Notebook XPS 13 jest wykonany z odpornego na zarysowania szkła Corning® Gorilla® NBT™. Obudowa z obrabianego aluminium jest tak wytrzymała, ponieważ została precyzyjnie wycięta z jednego bloku materiału. Podstawa z włókna węglowego jest mocna i płaska jak aluminium, ale przyjemniejsza w dotyku.

Praktyczna klawiatura

Pełnowymiarowa podświetlana klawiatura ułatwia pisanie przy słabym oświetleniu.

dell

Widok, który chce się kontemplować i dotknąć.

Ten piękny wyświetlacz Full HD (1080p) o przekątnej 13,3 cala ma prawie 2 razy więcej pikseli niż standardowy wyświetlacz HD (720p), więc obraz na nim jest bardziej ostry. Kąt widzenia 178 stopni uławia współpracę między osobami patrzącymi na ekran z różnych stron. Pod gołym niebem obraz jest równie intensywny dzięki jasności 350 nitów, czyli oświetleniu o 75% silniejszym niż w przypadku typowego panelu o jasności 200 nitów. Jeśli wybierzesz wersję z opcjonalnym ekranem dotykowym, możesz sterować każdą operacją, wykonując typowe gesty naciskania, przesuwania, przewijania i ściskania. Współpracę ułatwia także możliwość przechodzenia między aplikacjami, panelami i oknami. Jeśli chcesz się czemuś bliżej przyjrzeć, możesz to powiększyć.

Przyspieszone działanie

Ogromna moc: szybki procesor Intel® Core™ czwartej generacji zwiększa wydajność pracy, a wbudowana karta graficzna Intel® HD 4400 zapewnia płynne wyświetlanie obrazu. 
Udoskonalony system operacyjny: system Windows 8.1 lepiej obsługuje gesty i pozwala sprawniej poruszać się po aplikacjach. Możesz go używać na swój sposób w pracy i w czasie drogi.  Długi czas pracy baterii: bateria dłużej wytrzymuje i można więcej czasu poświęcić na to, co umie się robić najlepiej.  Szybki rozruch i wznawianie: dzięki technologii Intel® Rapid Start i dyskowi SSD uruchamianie i wznawianie działania systemu jest kwestią sekund.  Automatyczne aktualizacje: Technologia Intel® Smart Connect dba o aktualność wszystkich skrzynek e-mail, kontaktów i profili społecznościowych.

dell


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.