Mattel Hot Wheels Zestaw Totalna Turboakcja Bgx89 (ID: 190392 )

Ostatnio licytowali

  • malami1974 (automat)5.48zł
  • GK_gruk_clan (automat)5.47zł
  • malami1974 (automat)5.46zł
  • GK_gruk_clan (automat)5.45zł
  • malami1974 (automat)5.44zł
  • GK_gruk_clan (automat)5.43zł
  • malami1974 (automat)5.42zł
  • GK_gruk_clan (automat)5.41zł
  • malami1974 (automat)5.40zł
  • GK_gruk_clan (automat)5.39zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 10:07:37

Zakończona

5.48zł

malami1974

wartość towaru:
239.00zł
koszt BID'ów (2088):
292.32zł
koszt zakupu:
5.48zł
malami1974 zaoszczędził -58.80zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Mattel Hot Wheels Zestaw Totalna Turboakcja Bgx89

Najlepsze wyścigówki Hot Wheels już od ponad 45 lat!

Świadomi szerokiej popularności wśród dzieci i kolekcjonerów w dalszym ciągu składamy hołd klasyce motoryzacji, ale też wytyczamy nowe ścieżki i rozpalamy nowatorskie trendy.

Wymarzony tor wyścigowy

 Dzięki różnorodnym wyczynom kaskaderskim, układom torów i elementom, które współpracują ze sobą lub łączą się z wcześniejszymi zestawami, chłopcy mogą budować niezwykłe tory i konstrukcje. Wymienne i zgodne ze sobą części są dostępne w różnych cenach, dzięki czemu dzieci mogą stopniowo dodawać kolejne elementy toru i akcesoria. Zbuduj wymarzone tory dzięki zestawom Track Builder! System Hot Wheels® Track Builder zapewnia chłopcom największą satysfakcję z budowania torów, pozwalając im projektować, tworzyć i dopasowywać do swoich potrzeb każde wyzwanie na torze.Czas na zabawę!

 Czas podkręcić prędkość, umknąć przed głazami, a następnie od nowa wszystko poprzestawiać. Przed nami spora dawka emocji! Dzięki temu, że odjazdowe elementy zestawu Hot Wheels® Totalna Turboakcja można układać na wiele sposobów, chłopców czeka wiele godzin świetnej zabawy w konstruowanie torów.

W zestawie: odciągana wyrzutnia, fragmenty pomarańczowego toru, zakręty, 2 pętle, 2 akcesoria kaskaderskie uruchamiane przez samochody, dwukierunkowa bramka napędzająca.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.