Hasbro FURBY Boom Sweet MÓWI PO POLSKU (ID: 190408 )

Ostatnio licytowali

  • Radomislaw0.04zł
  • rooditalca0.03zł
  • rockstar000.02zł
  • ligotaPi0.01zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: -

Zakończona

0.04zł

Radomislaw

wartość towaru:
319.00zł
koszt BID'ów (9):
1.26zł
koszt zakupu:
0.04zł
Radomislaw zaoszczędził 317.70zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 45.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

 

Hasbro FURBY Boom Sweet MÓWI PO POLSKUfurby

Zwierzak Furby

Furby Boom podbija cały świat! Dzieci pokochają tego niezwykłego, interktywnego stworka. Nowy Furby Boom zachwyca fantastycznymi kolorami i wzorkami na futerku, a także mnóstwem niesamowitych funkcji.  

furby

Mnóstwo zabawy

Furby Boom ma jeszcze większe możliwości wyrażania swoich opinii oraz inne osobowości niż jego poprzednik Furby. Furby Boom uczy się swojego imienia, zapamiętuje imiona kolegów Furby Boom, hoduje wirtualne Furbisie i bawi się z nimi! Tylko Furby Boom mają stylowe futerka w modne wzory. Jeszcze więcej możliwości świetnej zabawy daje bezpłatna aplikacja Furby Boom dostępna w Google Play i App Store! Między innymi możemy karmić Furbiego, kąpać go, grać w piłkę nożną wraz z wirtualnym Furbisiem, bawić się w chowanego, pupil może także załatwiać swoje potrzeby, a gdy będzie chory, można podać mu lekarstwa. Ponadto  można tworzyć miasteczko Furbisiów i powiększać pokolenie Furby Boom!

furby


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.