Alkomat DA-8500E Alcofind Kalibracja (ID: 190418 )

Ostatnio licytowali

  • Wielki_D (automat)2.44zł
  • Zombiak7 (automat)2.43zł
  • Wielki_D (automat)2.42zł
  • Zombiak7 (automat)2.41zł
  • Wielki_D (automat)2.40zł
  • Zombiak7 (automat)2.39zł
  • Wielki_D (automat)2.38zł
  • Zombiak7 (automat)2.37zł
  • Wielki_D (automat)2.36zł
  • Zombiak7 (automat)2.35zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 13:07:50

Zakończona

2.44zł

Wielki_D

wartość towaru:
349.00zł
koszt BID'ów (1080):
151.20zł
koszt zakupu:
2.44zł
Wielki_D zaoszczędził 195.36zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Alkomat DA-8500E Alcofind Kalibracja

alkomat

Jeśli zależy Ci na szybkim i dokładnym pomiarze poziomu alkoholu, znalazłeś alkomat idealny dla Ciebie. Prosty w obsłudze, dający rzetelne wyniki i posiadający wszystkie niezbędne funkcje doskonale spełnia swoje zadanie.

alkomat

Model DA-8500 E gwarantuje dokładny pomiar, ponieważ wykorzystuje sensor elektrochemiczny, reagujący tylko na alkohol. Dzięki takiemu rozwiązaniu wynik testu jest autentyczny, gdyż eliminuje inne czynniki wpływające na nierzetelność badania (np. dym z papierosów).

Alkomat wystarczy kalibrować po wykonaniu max. 500 pomiarów, czyli zdecydowanie rzadziej niż w przypadku zwykłych alkomatach półprzewodnikowych. Funkcjonalny licznik przeprowadzanych testów pozwala monitorować stan urządzenia.

alkomat

Sygnalizacja dźwiękowa, informuje o wszystkich kluczowych aspektach działania urządzenia: m.in. konieczności dokonania kalibracji, niskiego poziomu naładowania baterii czy błędu podczas przeprowadzania testu. Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem pokazuje wyniki w skali do 5 promili z niespotykaną dokładnością do części setnych. Czas do uzyskania wyniku pomiaru to jedynie 15 sekund.

Pierwsza kalibracja jest bezpłatna. Wystarczy wysłać alkomat z kartą gwarancyjną na adres podany na karcie. Klient przy pierwszej kalibracji ponosi tylko koszt wysłania alkomatu. Alkomat odsyłany jest bezpłatnie.

alkomatZestaw zawiera:


-Alkomat AlcoFind DA-8500E

-Praktyczne etui na rzep i pasek na rękę

-Ustniki wielokrotnego użytku - 6 sztuk

-Baterie typ AAA alkaliczne - 2 sztuki

-Instrukcja w języku polskim

-Karta gwarancyjna

alkomat


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.