Apple iMac 27'' Retina 5K i5 3.5GHz/8GB/1TB Fusion (ID: 190425 )

Ostatnio licytowali

  • bazaar0.06zł
  • genexus0.05zł
  • genexus0.04zł
  • Marker0.03zł
  • matias12330.02zł
  • izotop0.01zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: -

Zakończona

0.06zł

bazaar

wartość towaru:
10 999.00zł
koszt BID'ów (9):
1.26zł
koszt zakupu:
0.06zł
bazaar zaoszczędził 10 997.68zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 60.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Apple iMac 27'' Retina 5K i5 3.5GHz/8GB/1TB Fusion

A co, jeśli rozrywka może stać na jeszcze wyższym poziomie?

Szczegóły, których wcześniej nie zauważyłeś. Jakość, która zachwyca.

Całkowicie nowy wyświetlacz Retina 5K ma 14,7 miliona pikseli — cztery razy więcej niż wyświetlacz standardowego 27-calowego iMaca. Dlatego zdjęcia wyglądają na nim zachwycająco, filmy nabierają dodatkowego blasku, mapy dosłownie ożywają, a tekst jest ostry jak brzytwa.

 

 

Apple - tylko najnowsze technologie.

Nasz najpotężniejszy jak dotąd iMac ma procesory Intel Core czwartej generacji, najnowsze procesory graficzne AMD i technologię Thunderbolt 2. A Ty masz wydajność i szybkość dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

 

 

 

Piekielnie cienki i oszałamiająco smukły.

Najnowszy iMac, z krawędzią o grubości jedynie 5 mm, to niesamowicie potężny komputer o wyjątkowo pięknej konstrukcji.

OS X Yosemite

Szybki, pełen wolności i wzbogacony o najnowsze oprogramowanie —OS X Yosemite to najbardziej rozbudowany, a za razem najprostrzy w użytku komputerowy system operacyjny na świecie.

specyfikacja ze strony producenta: LINK DO STRONY APPLE

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.