Głośniki pasywne Creative 2.0 EMU XM7 (ID: 190432 )

Ostatnio licytowali

  • Grinch003 (automat)14.05zł
  • ideosco (automat)14.04zł
  • Grinch003 (automat)14.03zł
  • ideosco (automat)14.02zł
  • Grinch003 (automat)14.01zł
  • ideosco (automat)14.00zł
  • Grinch003 (automat)13.99zł
  • ideosco (automat)13.98zł
  • Grinch003 (automat)13.97zł
  • ideosco (automat)13.96zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 16:21:21

Zakończona

14.05zł

Grinch003

wartość towaru:
1 399.00zł
koszt BID'ów (711):
99.54zł
koszt zakupu:
14.05zł
Grinch003 zaoszczędził 1 285.41zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

Nie chcesz licytować? Kup ten przedmiot od razu!

Kup teraz
CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Głośniki pasywne Creative 2.0 EMU XM7

Współpraca z naukowcami przy produkcji sprzętu - dla Creative to codzinność

Nie robimy z tego wielkiej tajemnicy. Powodem wysokiej jakości dźwięku E-MU XM7 jest, co następuje. Pięcio-calowa specjalnie zaprojektowana membrana woofera pracująca z ponadgabarytowych konstrukcji magnesem i osłoną dla mocniejszych basów. Szukaj klarowności i precyzji w specjalnej domieszce jednocalowego jedwabnego kopułowego tweetera o wysokiej wydajności.

Najlepiej współpracują z Sound Blaster X7 - X7 dostępny na innej aukcji Sknerus.pl

Myśleliśmy o tym, jak możesz wydobyć co najlepsze ze swojego X7 Sound Blaster. Podłącz swój Sound Blaster X7 do E-MU XM7, by odtworzyć każdy szczegół i fakturę dźwięku w nieskazitelnej czystości. Przeboje filmowe. Koncerty muzyki na żywo. Intensywne granie. Mamy dla Ciebie to wszystko. To wszystko umożliwi Ci to dodatkowe wzbogacenie swojej rozrywki. Dla wymagających uszu możesz podłączyć i cieszyć się spokojnym i łatwym słuchaniem, jak również możesz dostosować ustawienia do płaskiej i neutralnej reakcji monitoringu audio.

 

Dla najwyższej jakości dźwięku

W tylnej części wnętrza E-MU XM7 znajduje się Port Tube, który zwiększa wydajność zestawu głośnikowego w zakresie niskich częstotliwości granicznych, w porównaniu do pozostałych głośników w swojej klasie. Dla bezpiecznego połączenia, para pozłacanych postów łączących, ciasno dokręca wyjścia wzmacniacza Sound Blaster X7. Tak by, twoje doświadczenie audio było jedwabiście gładkie, pełne i kompletne - bez zakłóceń.

W połączeniu z X7 Sound Blaster, tryby dostępne do wyboru to:

Energiczny - Nadaje się do filmów i gier
Neutralny - Nadaje się do informacji i monitorowania
Łagodny - Zalecany do łatwego rozkoszowania się muzyką

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.