Projektor Epson EH-TW6600W (ID: 190433 )

Ostatnio licytowali

  • wendaty (automat)5.40zł
  • asSter (automat)5.39zł
  • wendaty (automat)5.38zł
  • asSter (automat)5.37zł
  • wendaty (automat)5.36zł
  • asSter (automat)5.35zł
  • wendaty (automat)5.34zł
  • asSter (automat)5.33zł
  • wendaty (automat)5.32zł
  • asSter (automat)5.31zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 15:36:55

Zakończona

5.40zł

wendaty

wartość towaru:
6 999.00zł
koszt BID'ów (2160):
302.40zł
koszt zakupu:
5.40zł
wendaty zaoszczędził 6 691.20zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 0.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Projektor Epson EH-TW6600W

Poznaj nalepsze projektory Epson

Dlaczego najlepsze? Jasność. Mierzymy nie tylko natężenie światła białego, ale i barwnego (CLO). Wysokie natężenie światła barwnego zapewnia doskonałą jasność. Kolory są nawet trzykrotnie żywsze w porównaniu do jednoukładowych projektorów DLP.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. W ślepym teście projektora firmy Epson w porównaniu z pięcioma innymi jednoukładowymi projektorami DLP o podobnym natężeniu światła białego, 95% badanych stwierdziło, że projektor firmy Epson zapewnia najbardziej żywe kolory, a 98% uznało, że oferuje najjaśniejszy obraz.

Aż 2500 lumenów

Kolor jest ważnym elementem jakości obrazu. Dlatego warto znać wyrażoną w lumenach jasność kolorów projektora. Jeśli nie jest tak wysoka jak jasność bieli, obrazy będą mniej wyraziste, a kolory mogą wydawać się wyblakłe. Wartość pomiaru jasności światła czerwonego, zielonego i niebieskiego to jasność kolorów lub natężenie światła barwnego (CLO).

 

Doskonały w biznesie

Godzinami przygotowujesz prezentację na spotkanie, ale czy równie wiele czasu poświęcasz na wybór projektora, którego użyjesz do jej wyświetlenia? Nikt nie chce oglądać w ciemności mało wyrazistego obrazu i wyblakłych kolorów. Aby za każdym razem uzyskać jasne, żywe kolory i najlepszą jakość, wybierz projektor firmy Epson.

Idealny w domu

Spędzasz wiele godzin poszukują idealnego rozwiązania, aby stworzyć jak najlepszy system kina domowego, ale czy na pewno projektor, który wybrałeś jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość filmów i gier?

 

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.