Smartfon Microsoft Lumia 640 LTE Czarny (ID: 190435 )

Ostatnio licytowali

  • Lilyyy (automat)7.70zł
  • montBlanc (automat)7.69zł
  • Lilyyy (automat)7.68zł
  • montBlanc (automat)7.67zł
  • Lilyyy (automat)7.66zł
  • montBlanc (automat)7.65zł
  • Lilyyy (automat)7.64zł
  • montBlanc (automat)7.63zł
  • Lilyyy (automat)7.62zł
  • montBlanc (automat)7.61zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-01-12 16:06:30

Zakończona

7.70zł

Lilyyy

wartość towaru:
699.00zł
koszt BID'ów (2700):
378.00zł
koszt zakupu:
7.70zł
Lilyyy zaoszczędził 313.30zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 45.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Smartfon Microsoft Lumia 640 LTE Czarny

 

 Skondensowana moc działania

Ten wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon™ 400 firmy Qualcomm® smartfon posiada wbudowany pakiet Microsoft Office i jest prawdziwym tytanem pracy, który pozwoli Ci skupić się bardziej na tym, co robisz w dowolnej chwili. A dzięki niesamowitej baterii o pojemności 2500 mAh na pewno nie zabraknie Ci nigdy energii.

 Zupełnie nowe oblicze Twoich ulubionych aplikacji

Pobieraj wszystkie aplikacje i gry, które Ci się podobają, i patrz, jak ożywają na 5-calowym wyświetlaczu HD. Wybieraj spośród stale powiększającej się kolekcji setek tysięcy aplikacji w sklepie Windows Phone – znajdziesz tam takie pozycje, jak Trip Advisor i Instagram, a także WhatsApp oraz Candy Crush Saga. Są one w pełni dostępne i zawsze bezpieczne.

 

 

 Nigdy nie wiesz, czy mała zmiana nie zmieni się w kamień milowy 

W życiu to właśnie małe rzeczy mają największe znaczenie. Począwszy od poręcznego Centrum Akcji po niezwykłe, dynamiczne kafelki, prostota systemu Windows Phone ułatwia wykonywanie wszystkich codziennych zadań. Można się zatem skupić na przyjemnościach!

 Nigdy nie wiadomo, kiedy wpadniesz na swój kolejny świetny pomysł. Bądź więc gotowy do tego, aby uwiecznić swoje koncepcje za pomocą telefonu, który wyposażony został we wszystkie funkcje potrzebne do zamieniania inspiracji w działanie.

 

  

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.