Głośnik przenośny Sony GTK-XB7 (ID: 190447 )

Ostatnio licytowali

  • quackQQ0.02zł
  • beo1230.01zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: -

Zakończona

0.02zł

quackQQ

wartość towaru:
1 599.00zł
koszt BID'ów (9):
1.26zł
koszt zakupu:
0.02zł
quackQQ zaoszczędził 1 597.72zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 35.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

Nie chcesz licytować? Kup ten przedmiot od razu!

Kup teraz
CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Głośnik przenośny Sony GTK-XB7

Poczuj ten klimat

Wyjątkowy klimat dzięki zaawansowanej jednoelementowej konstrukcji. Technologia EXTRA BASS™ i intensywnie podświetlane głośniki sprawią, że na domowej imprezie poczujesz się jak w klubie

Pełna dowolność konfiguracji

Automatyczne włączanie dwóch zlokalizowanych u góry jednostek wysokotonowych za pomocą wbudowanego czujnika pozwala odtwarzać dźwięk stereofoniczny w pionie lub poziomie.

Klubowa atmosfera dzięki diodom LED

Impreza z klimatem dzięki lampom i efektom DJ2. Wyjątkowy charakter utworów poprzez efekty dźwiękowe. Błysk stroboskopowy oraz światła matrycy i głośnika migające w rytm muzyki podgrzewają nastrój.

 

Parowanie w mgnieniu ognia

Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe z cyfrowej biblioteki muzycznej dzięki połączeniu przez NFC za jednym dotknięciem.

Odtwarzanie przez USB

Możliwość podłączenia smartfonu i tabletu przez port USB w celu ładowania i odtwarzania muzyki.

Ogromna siła dodatkowych basów

Stworzona z myślą o muzyce tanecznej innowacyjna technologia EXTRA BASS zapewnia głębokie, mocne brzmienie basu.

Nie pozwól spać nikomu

Z myślą o miłośnikach basu. Wystarczy dotknąć przycisk EXTRA BASS, aby wydobyć moc i głębię dźwięku i dać się ponieść tanecznym rytmom.

Twoja muzyka gdziekolwiek chcesz

Zestaw GTK-XB7 przemieszcza się wraz z Tobą. Szereg przydatnych funkcji sprawia, że dźwięk wypełni każdą przestrzeń, a to wystarczy, by rozkręcić imprezę.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.