Marshall Stanmore głośnik bluetooth (ID: 218843 )

Ostatnio licytowali

  • NSTToStole (automat)13.65zł
  • burza72 (automat)13.64zł
  • NSTToStole (automat)13.63zł
  • burza72 (automat)13.62zł
  • NSTToStole (automat)13.61zł
  • burza72 (automat)13.60zł
  • NSTToStole (automat)13.59zł
  • burza72 (automat)13.58zł
  • NSTToStole (automat)13.57zł
  • burza72 (automat)13.56zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 14:43:10

Zakończona

13.65zł

NSTToStole

wartość towaru:
1 699.00zł
koszt BID'ów (4203):
588.42zł
koszt zakupu:
13.65zł
NSTToStole zaoszczędził 1 096.93zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 35.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

MARSHALL Stanmore - głośnik bluetooth 

Wielka moc - niewielki rozmiar

Tak niewielki rozmiar może zmylić przy ocenie możliwości głośnika Marshall Stanmore, jednak pierwsze podłączenie pozbawi wątpliwości nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Użyte w głośniku komponenty dostarczają niezwykłej barwy i jakości, począwszy od niskich i głebokich basów, po czyte i pełne soprany. Jednego możesz być pewien - nikt nie pozostanie obojętny wobec głośników Marshall.

 

 

Najsłynniejszy wzmacniacz w wersji mini w twoim domu

Marshall Stanmore to najwyższej jakości głośnik wyróżniający się precyzyjnym wykonaniem oraz stylowym designem przypominającym złote lata rock'n'rolla. Głośnik. Na głośniku znajduje się mosiężna płytka wraz z analogowymi pokrętłami pozwalającymi indywidualnie kontrolować muzykę (regulacja tonów niskich i wysokich, głośność, wskaźnik LED, wybór źródła i parowanie urządzenia oraz analogowy włącznik). Urządzenie daje wiele możliwości podłączenia różnego rodzaju urządzeń. Możesz korzystać z niego bezprzewodowo dzięki technologii Bluetooth z kodekiem AptX; użyć wejścia RCA, aby podłączyć odtwarzacz; podłączyć telefon za pomocą spiralnego przewodu do wejścia jack 3.5 mm. Marshall Stanmore pozwala również podłączyć urządzenia np. Apple TV za pomocą wejścia optycznego. Głośnik posiada dwa tryby gotowości: oszczędzającego energię i normalnego. Służy to zredukowaniu negatywnego wpływu na środowisko podczas gdy głośnik nie jest używany.

Użyj swojego urządzenia z technologią Bluetooth (smartfon, tablet, komputer), aby przesyłać bezprzewodowo muzykę do urządzenia Stanmore. Głośnik Stanmore pozwala na przewodowe podłączenie urządzeń nie posiadających Bluetooth, jak odtwarzacze CD czy gramofony (z RIAA) za pomocą wejścią RCA. Bez problemu możesz podłączyć TV, Apple TV, AirPort Express, odtwarzacz sieciowy, odtwarzacz strumieniowy czy satelitarny. Wejście optyczne działa jedynie z stereo PCM.

 

W zestawie: Głośnik Marshall Stanmore, Dwustronny kabel spiralny, Dowód zakupu


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.