Apple iPhone 7 Plus 256GB Rose Gold (ID: 218846 )

Ostatnio licytowali

  • meedestyna (automat)1.90zł
  • brewer (automat)1.89zł
  • meedestyna (automat)1.88zł
  • brewer (automat)1.87zł
  • meedestyna (automat)1.86zł
  • brewer (automat)1.85zł
  • meedestyna (automat)1.84zł
  • brewer (automat)1.83zł
  • meedestyna (automat)1.82zł
  • brewer (automat)1.81zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 13:34:20

Zakończona

1.90zł

meedestyna

wartość towaru:
4 999.00zł
koszt BID'ów (621):
86.94zł
koszt zakupu:
1.90zł
meedestyna zaoszczędził 4 910.16zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 20.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Apple iPhone 7 Plus 256GB Rose Gold

Apple znów zaskakuje

Najnowszy iPhone 7 Plus dopracowano do perfekcji. Ulepszono wszystkie kluczowe elementy wprowadzając zupełnie nową jakość. To znacznie więcej niż smartfon – to prawdziwe arcydzieło sztuki użytkowej z najmocniejszym procesorem w dziejach, najjaśniejszym ekranem i zaawansowanym aparatem 12 Mpix. Imponuje wyglądem, zachwyca możliwościami. Przed Państwem On - najnowszy iPhone 7.

Obiekt pożądania 

W przypadku tego modelu smukła konstrukcja unibody otrzymała niezwykłą klasę i precyzyjne wykończenie. Co więcej, całkowicie przeprojektowana obudowa może się odtąd pochwalić odpornością na wilgoć, zachlapania, a nawet na pył. Korzystaj z iPhone 7 gdzie tylko chcesz, bo leży w dłoni jak żaden inny smartfon.

Przycisk Początek także zaprojektowano od postaw. Działa teraz jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej, natychmiast odpowiadając na Twoje polecenia.

System operacyjny skrojony na miarę. iOS 10

Ten system operacyjny jest strzałem w dziesiątkę. I to dosłownie. Interfejs jest przejrzysty i intuicyjny. Wszystko odbywa się płynnie, a Twoje ulubione aplikacje są zawsze pod ręką. Co więcej, system sam podrzuci propozycje nowych aplikacji i zabezpieczy cenne dane przed innymi. iOS 10 wygląda pięknie, działa niezawodnie. Rzeczy szyte na miarę leżą najlepiej, to samo tyczy się systemów, dla iPhone 7 wszystko zostało zaprojektowane tak, aby płynność i jakość była najwyższa. A Apple nie ma miejsca na półśrodki.

Podwójny aparat 12 Mpix

iPhone 7 Plus otrzymał zupełnie nowy aparat. Nowy moduł fotograficzny przeprojektowano i udoskonalono, dodając optyczną stabilizację obrazu, przysłonę F/1.8 oraz sześcioelementowy obiektyw. Wykonasz jeszcze więcej doskonałych zdjęć w każdych warunkach. Nawet w ciemności, bo z pomocą przychodzi flash True Tone z czterema diodami LED. Romantyczne chwile po zmroku zostaną uchwycone w sposób na jaki zasługują.
Apple nie poprzestało na tym i poszło o krok dalej, wzbogacając szerokokątny obiektyw 12 Mpix teleobiektywem. To dzięki niemu zyskasz możliwość fotografowania oddalonych obiektów, bez strat ostrości, czy nasycenia kolorów. Problem dystansu przechodzi do historii.

iPhone znów przyśpieszył. Najlepszy procesor w historii

Zastosowanie procesora A10 Fusion zaowocowało niebywale płynną pracą iPhone 7 Plus. Żaden inny smartfon nie może się pochwalić tak dużą mocą i szybkością przetwarzania danych. Intensywne użytkowanie nie robi na nim wrażenia, więc Twój iPhone 7 nie zwolni ani na moment. Jego bateria wytrzyma też znacznie dłużej, bo pomimo ogromnej mocy nowy procesor ma mniejszy apetyt na energię.

Filmy kinowej jakości

W Twoim życiu tak wiele się dzieje. Uwieczniaj piękne, zabawne i wzruszające chwile rejestrując je w jakości 4K. Kamera w iPhone 7 korzysta z tej samej gamy możliwości co aparat, czego efektem są filmy w kinowej jakości. Nagrane klipy możesz następnie montować w iMovie, a zaraz potem udostępniać znajomym. Chcesz więcej? Użyj opcji wideo w zwolnionym tempie albo wideo poklatkowego. Świetna zabawa gwarantowana.

Wyświetlacz, który zniewala

Wyświetlacz iPhone 7 Plus zachwyca kolorami rodem z cyfrowego przemysłu filmowego. Jest też najjaśniejszym ekranem wśród smartfonów, więc wszystko co oglądasz wygląda pięknie i klarownie. Na wyświetlaczu 5,5” obejrzysz zdjęcia, filmy, przeczytasz wiadomości i zrobisz zakupy online, a każdy obraz zachowa naturalny wygląd.
Radykalnie odmieniono również 3D Touch. W nowej odsłonie interfejs oferuje jeszcze bogatsze funkcje, natychmiast odpowiadając na Twoje polecenia. Przekonaj się, ile można zdziałać jednym naciśnięciem.

Wyższy poziom rozrywki z iPhone 7

Pora na absolutną nowość – stereofoniczne głośniki o szerokim zakresie dynamiki. Grają dwa razy głośniej, a jakość emitowanych dźwięków bezbłędnie trafia w gusta miłośników dobrego brzmienia. Filmy i gry zyskają teraz odpowiednią oprawę.

Na pokładzie iPhone 7 nie zabrakło nowoczesnego interfejsu Wi-Fi. Moduł wspiera standard ac z technologią MIMO, zapewniając najszybszą łączność bezprzewodową wśród smartfonów. A gdy będziesz w podróży skorzystaj z 4G LTE. Prędkości pobierania danych do 450 Mb/s pozwoli płynnie oglądać filmy online, umilając najdalsze wojaże.

 

 

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.