Perfumy Hugo Boss 'BOSS Bottled' 100ml (ID: 218850 )

Ostatnio licytowali

  • krehx0.03zł
  • kury_las0.02zł
  • weicho0.01zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: -

Zakończona

0.03zł

krehx

wartość towaru:
349.00zł
koszt BID'ów (9):
1.26zł
koszt zakupu:
0.03zł
krehx zaoszczędził 347.71zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 20.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Woda Toaletowa Hugo Boss 'BOSS Bottled' 100ml

Boss Bottled

 

 

Zapach stanowiący sygnaturę BOSS'a. Zarówno wrażliwy, jak i pewny siebie. Dla mężczyzn, którzy definiują sukces na nowo. Zapach: owocowo-otrzeźwiająca nuta głowy z cytrusów połączona ze słodkością cynamonu i akcentującą, męską nutą bazową z drzewa sandałowego i wetywerii.

 

Boss Bottled 2


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.