Lego Star Wars Wioska Ewoków (ID: 218858 )

Ostatnio licytowali

  • doctor_maniek (automat)1.36zł
  • adamski124 (automat)1.35zł
  • doctor_maniek (automat)1.34zł
  • adamski124 (automat)1.33zł
  • doctor_maniek (automat)1.32zł
  • adamski124 (automat)1.31zł
  • doctor_maniek (automat)1.30zł
  • adamski124 (automat)1.29zł
  • doctor_maniek (automat)1.28zł
  • adamski124 (automat)1.27zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 15:10:00

Zakończona

1.36zł

doctor_maniek

wartość towaru:
1 699.00zł
koszt BID'ów (585):
81.90zł
koszt zakupu:
1.36zł
doctor_maniek zaoszczędził 1 615.74zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 30.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Lego Star Wars Wioska Ewoków

Poczuj się jak w świecie Star Wars!

Udaj się w podróż na Endor, aby odwiedzić wioskę Ewoków rozmieszczoną w gałęziach drzew. Ten model leśnej siedziby Ewoków wygląda zupełnie jak w Epizodzie VI Gwiezdnych Wojen Powrocie Jedi. Jest pełen niezwykłych funkcji, takich jak kryjówka w pniu drzewa, skrytka na miecz świetlny, pajęczyny, pułapki sieciowe, zjeżdżalnia, katapulty i podnoszony tron. Zwab śmigacz zwiadowczy w zasadzkę tak jak w filmie!

Niezwykły zestaw

Zestaw Ewok Village zawiera niezliczoną ilość elementów, które nie tylko pozwolą Ci zbudować tytułową wioskę, ale dadzą możliwość kreatywnej zabawy, stworzenia swojej własnej wersji domu Ewoków. Postaci są rówież modyfikowalne, więc możesz wychodować nową rasę zamieszkującą zupełnie nowy świat.

 

 

W zestawie:

linowe kładki
pnącza i liście
kuchnia
magazyn żywności
sypialnia
sala obrad
R2D2
Luke Skywalker
księżniczka Leia
Han Solo
Chewbacca
C3PO
2 żołnierze Rebelii
5 Ewoków (w tym Wicket, Teebo, wódz Chirpa i Logray)
2 zwiadowcy
2 szturmowcy


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.