Opaska sportowa Samsung Gear Fit 2 (ID: 218861 )

Ostatnio licytowali

  • XvidX (automat)3.03zł
  • xFroyo (automat)3.02zł
  • XvidX (automat)3.01zł
  • xFroyo (automat)3.00zł
  • XvidX (automat)2.99zł
  • xFroyo (automat)2.98zł
  • XvidX (automat)2.97zł
  • xFroyo (automat)2.96zł
  • XvidX (automat)2.95zł
  • xFroyo (automat)2.94zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 15:51:03

Zakończona

3.03zł

XvidX

wartość towaru:
799.00zł
koszt BID'ów (1350):
189.00zł
koszt zakupu:
3.03zł
XvidX zaoszczędził 606.97zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 15.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Opaska sportowa Samsung Gear Fit 2

 

GPS dla pełnej funkcjonalności opaski

Nareszcie możesz wyruszyć na trening bez zabierania smartfona. Wbudowany moduł GPS umożliwia śledzenie trasy, pokonanego dystansu i tempa. Wykorzystaj te dane, by szlifować formę i pokonywać kolejne rekordy

Twój własny trener osobisty

Automatyczne śledzenie aktywności błyskawicznie dostarczy Ci najważniejszych informacji. Nie musisz wskazywać, czy idziesz czy wiosłujesz. Gear Fit2 już to wie. Czy to trening siłowy czy szalejesz na parkiecie inteligentna opaska dokładnie przeanalizuje Twoją aktywność i dostarczy Ci najważniejszych danych.

Szybko odpowiadaj na wiadomości

Dzwoń, pisz i odbieraj wiadomości. Bądź ciągle na bieżąco z aktualnościami i powiadomieniami aplikacji. Uzyskaj dostęp do ważnych dat swojego kalendarza prosto ze swojego nadgarstka.

Wytrzymałość - drugie imię opaski Fit

Jedno ładowanie wystarczy by opaska działała nawet przez 4 dni byś mógł monitorować nie tylko cały swój dzień ale również i parametry snu. Gear Fit 2 jest odporny na zanurzenie i wstrząsy. Certyfikat IP68 to gwarancja że urządzenie zniesie nawet najcięższe warunki użytkowania.

W rytmie Twojego serca

Wykorzystuj w pełni każdą okazję do ćwiczeń dzięki precyzyjnemu pulsometrowi. Sprawdź, kiedy jesteś w przedziale intensywnego wysiłku i daj z siebie jeszcze więcej. Monitoruj swój puls sekunda po sekundzie.

Monitoruj trening na bieżąco 

Na dużym zakrzywionym wyświetlaczu Super AMOLED wygodnie i szybko sprawdzisz statystyki, nawet podczas treningu. Odbicia światła ani ciemności nie będą już problemem ponieważ możesz dostosować ekran by był dla Ciebie jeszcze czytelniejszy. Wybierz tarczę zegarka, która wyświetla statystyki w najprzyjaźniejszy dla Ciebie sposób. Do wyboru masz wiele różnych projektów. Interfejs Gear Fit2 jest łatwy do opanowania. Przemyślane wzornictwo sprawia, że sprawdzanie postępów, czy nawet godziny, to pestka.

Widget Fitness

Widgety Fitness będą motywować Cię na okrągło i nie pozwolą zapomnieć o tym, co najważniejsze dla Twojego zdrowia i kondycji. Uzyskaj szybki dostęp do swojej muzyki na Spotify. Przechowuj do 500 swoich ulubionych utworów.

Fit to Twój nowy styl życia

Mimo ogromu możliwości, Gear Fit2 jest przyjemnie lekki i wygodny w noszeniu. Zakrzywiony wyświetlacz Gear Fit2 idealnie leży na nadgarstku. Jego uniwersalne wzornictwo pasuje świetnie do każdego ubioru i pory dnia.


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.