Golarka Braun Series 7 790cc-4 (ID: 218867 )

Ostatnio licytowali

  • Blazej76 (automat)1.57zł
  • rlab (automat)1.56zł
  • Blazej76 (automat)1.55zł
  • rlab (automat)1.54zł
  • Blazej76 (automat)1.53zł
  • rlab (automat)1.52zł
  • Blazej76 (automat)1.51zł
  • rlab (automat)1.50zł
  • Blazej76 (automat)1.49zł
  • rlab (automat)1.48zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 16:21:40

Zakończona

1.57zł

Blazej76

wartość towaru:
1 199.00zł
koszt BID'ów (693):
97.02zł
koszt zakupu:
1.57zł
Blazej76 zaoszczędził 1 100.41zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 30.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Nowe golarki Braun Series 7 – Skuteczne tam gdzie inne golarki zawodzą.

braun golarka

 

Bezkompromisowa skuteczność

Maksymalna wydajność, doskonały komfort skóry, nawet w obszarach trudno dostępnych. Golarka Series 7 łączy charakterystyczne dla marki ergonomiczne wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. Nowe golarki Series 7 to wyjątkowe połączenie mocy i precyzji w celu osiągnięcia bezkompromisowej skuteczności golenia, bez poświęcania komfortu skóry.

Podczas gdy nowa technologia FlexMotionTec zapewnia bliższy kontakt głowicy golącej ze skórą w trakcie golenia problematycznych miejsc przy użyciu mniejszej siły nacisku, nowy PowerDrive daje silnikowi 20% więcej mocy niż wcześniej, aby z dużą prędkością golić nawet gęsty zarost.

golarka bra

10000 wibracji dla idealnego dopasowania do Twojej twarzy

 Braun Series 7 - perfekcyjne golenie dzięki naszej najbardziej innowacyjnej technologii. Inteligentna technologia soniczna z 10 000 mikrowibracji automatycznie bada twarz i dostosowuje moc do gęstości zarostu, aby golenie było jak najdokładniejsze.

3 spersonalizowane tryby, które dostosowują sposób golenia w zależności od rodzaju zarostu i skóry: super delikatny, zwykły i intensywny. Opatentowany system ActiveLift™ wychwytuje przylegające do skóry włoski w problematycznych miejscach, takich jak szyja.

golarka braum 2


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.