HTC One M8 Złoty (ID: 218870 )

Ostatnio licytowali

  • chceiPhone (automat)1.28zł
  • adzik (automat)1.27zł
  • chceiPhone (automat)1.26zł
  • adzik (automat)1.25zł
  • chceiPhone (automat)1.24zł
  • adzik (automat)1.23zł
  • chceiPhone (automat)1.22zł
  • adzik (automat)1.21zł
  • chceiPhone (automat)1.20zł
  • adzik (automat)1.19zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 16:45:20

Zakończona

1.28zł

chceiPhone

wartość towaru:
1 999.00zł
koszt BID'ów (567):
79.38zł
koszt zakupu:
1.28zł
chceiPhone zaoszczędził 1 918.34zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 25.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

HTC One (M8) Gold

 

Stworzony, by robić wrażenie

Zaprojektowany od podstaw smartfon HTC One (M8) ma efektowną obudowę ze szczotkowanego metalu. Dzięki warstwowemu ułożeniu składników wewnętrznych telefon ma zaledwie 9,35 mm grubości i zakrzywiony, ergonomiczny kształt, dzięki czemu doskonale leży w dłoni.

 Świetny aparat i pełna panorama

 Proste sterowanie za pomocą przechylania i linia poziomująca ułatwią Ci sfotografowanie całego widoku. Dzięki funkcji Pan 360 wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać imponujący widok 180° x 360°.

 

Obudowa ze szczotkowanego metalu

Pełna, jednolita obudowa, dopasowana do dłoni. Stworzona, by cieszyć oczy.

Nie bój się ciemności

Żeby robić lepsze zdjęcia, nie warto dodawać pikseli — lepiej je powiększyć. Matryca w telefonie HTC One (M8) ma piksele w technologii UltraPixel, które są średnio dwa razy większe i zatrzymują ponad czterokrotnie więcej światła. Wreszcie możesz doskonale uchwycić nocne chwile.

 

Slot na dodatkową pamięć

Gniazdo kart microSD umożliwia zwiększenie pamięci do 128 GB i przechowywanie większej ilości muzyki, filmów i aplikacji.

Znakomity wyświetlacz

Odporny na zadrapanie wyświetlacz ze szkłem Corning® Gorilla® Glass 3 automatycznie dostosowuje się do światła otoczenia, zapewniając optymalny obraz w pomieszczeniach i na zewnątrz. Intuicyjny interfejs jest znakomitym dopełnieniem nowoczesnych, inteligentnych funkcji nowego HTC One. Zmień swój styl dzięki niezrównanemu wzornictwu HTC.

 

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.