Headset Gamingowy Siberia Elite Prism (ID: 218871 )

Ostatnio licytowali

  • alkopoligamia_123 (automat)6.08zł
  • bondza91 (automat)6.07zł
  • alkopoligamia_123 (automat)6.06zł
  • bondza91 (automat)6.05zł
  • alkopoligamia_123 (automat)6.04zł
  • bondza91 (automat)6.03zł
  • alkopoligamia_123 (automat)6.02zł
  • bondza91 (automat)6.01zł
  • alkopoligamia_123 (automat)6.00zł
  • bondza91 (automat)5.99zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 17:29:06

Zakończona

6.08zł

alkopoligamia_123

wartość towaru:
859.00zł
koszt BID'ów (2232):
312.48zł
koszt zakupu:
6.08zł
alkopoligamia_123 zaoszczędził 540.44zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 45.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Headset Gamingowy Siberia Elite Prism 

siberia

 

Poteżny dźwięk

Siberia Elite Prism posiadają potężny dźwięk, niesamowity komfort oraz inne, high-endowe cechy czyniące je najlepszym wyborem wśród słuchawek gamingowych.

Wzięliśmy wszystko to, co kochacie w oryginalnych, wielokrotnie nagradzanych słuchawkach Siberia Elite i daliśmy z siebie jeszcze więcej. Znaczące ulepszenia, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, sprawiły, że Elite Prism są dokładnie tym, o co nas prosiliście. Luksusowy sprzęt, klasy turniejowej.

Bogaty dźwięk z gier rodzi się z lat pracy oraz pasji do gamingu. Jesteśmy zmuszeni do używania tylko najlepszych części, materiałów oraz funkcji w tworzeniu elitarnych doznań z gry.

siberia

 

Personalizacja

SteelSeries Engine 3, podświetlenie oraz dźwięk z karty USB sprawiają, że Siberia Elite Prism są niesamowicie potężne i łatwe w personalizacji. Możesz w łatwy sposób kontrolować dźwięk dzięki obrotowym przełącznikom na bokach obu nauszników. Jeden do wyciszania mikrofonu, drugi natomiast odpowiada za głośność.

Przejściówki do PC, Mac, PS4 oraz urządzeń mobilnych pozwalają na multiplatformowe, doznania dźwiękowe najwyższej klasy.

 

siberia

 

Zwiększony komfort

Siberie Elite Prism zostały stworzone, aby dostarczać luksusowego komfortu przez godziny grania. Ich Design został oparty na naszej oryginalnej linii Siberia, która jest doskonale znana i doceniana przez profesjonalistów oraz uznawana, jako najbardziej komfortowa na świecie.

Specjalnie dla Siberii Elite Prism podkręciliśmy komfort na 110%. Zawieszenie słuchawek oraz materiał memory foam w nausznikach z oryginalnych Siberii Elite zostały ulepszone. Sprawiło to, że Elite Prism są jednymi z najbardziej komfortowych słuchawek w historii.

siberia

SŁUCHAWKI

-Pasmo przenoszenia: 16-28000 Hz
-Impedancja: 32 Ohm
-Czułość: 120 dB

KABEL

-Długość: 1.2 m (4 ft.)
-Przedłużenie kabla: 2 m (6.6 ft.)
-Wtyczki: 3.5 mm 4-pole & 3-pole x2

MIKROFON

-Charakterystyka: Jednokierunkowy
-Pasmo: 100 – 10000 Hz
-Impedancja: < 2.2K Ohm
-Czułość: -44 dB

KOMPATYBILNOŚĆ

- Każde urządzenie z jednym, lub dwoma portami 3,5mm
- Windows oraz Mac OS X®
- Playstation®

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.