Apple iPhone 5s Srebrny 32GB (ID: 218875 )

Ostatnio licytowali

  • worrek0.04zł
  • Piggy20.03zł
  • pryszcz_00.02zł
  • IseIIDrusSs0.01zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: -

Zakończona

0.04zł

worrek

wartość towaru:
1 499.00zł
koszt BID'ów (9):
1.26zł
koszt zakupu:
0.04zł
worrek zaoszczędził 1 497.70zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 45.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Apple iPhone 5s Srebrny 32GB

iphone 5s

Czytnik linii papilarnych Touch ID.

Żeby odblokować iPhone'a, po prostu przykładasz palec do przycisku Początek. Twoje linie papilarne wystarczą też do zatwierdzania zakupów w iTunes i App Store.

iphone 5s

Nowe procesory A7 i M7.

64-bitowy procesor A7 oferuje szybką grafikę i zapewnia błyskawiczne działanie. A nowy koprocesor ruchu M7 wykonuje określone zadania, zwiększając wydajność energetyczną iPhone'a 5s.

8-megapikselowa kamera iSight.

Duża matryca i otwór ƒ/2,2. Lampa błyskowa True Tone. Zdjęcia seryjne i wideo w zwolnionym tempie. Dzięki 8-megapikselowej kamerze iSight pstryknięcie fantastycznego zdjęcia jest naprawdę łatwe.

iphone 5s
iOS 8. Największa odsłona iOS ze wszystkich.

iOS 8 ma nowe, niesamowite funkcje, które całkowicie zmienią to, w jaki sposób wysyłasz wiadomości, udostępniasz zdjęcia, śledzisz stan swojego zdrowia i wykonujesz wiele innych czynności.

iphone 5s

Zawartość opakowania:

-iPhone 5s z systemem iOS 7 lub nowszym

-Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem

-Przewód ze złącza Lightning na USB

-Zasilacz USB 5 W

 iphone 5s


Interfejs sieci bezprzewodowej LTE

iPhone 5s obsługuje pasma sieci 4G LTE na całym świecie.

iphone 5s


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.