Telewizor Samsung Smart TV 55" (ID: 218885 )

Ostatnio licytowali

  • red_girl (automat)2.31zł
  • winnerhit (automat)2.30zł
  • red_girl (automat)2.29zł
  • winnerhit (automat)2.28zł
  • red_girl (automat)2.27zł
  • winnerhit (automat)2.26zł
  • red_girl (automat)2.25zł
  • winnerhit (automat)2.24zł
  • red_girl (automat)2.23zł
  • winnerhit (automat)2.22zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2017-06-19 18:46:20

Zakończona

2.31zł

red_girl

wartość towaru:
6 999.00zł
koszt BID'ów (990):
138.60zł
koszt zakupu:
2.31zł
red_girl zaoszczędził 6 858.09zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 70.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

 

Samsung LED F6300 Series Smart TV - 55" 
Filmy, programy, aplikacje i dużo więcej w Smart TV

Odkryj nowy wymiar telewizji dzięki rozwiązaniom Smart TV i platformie aplikacji Samsung Apps. Samsung Apps to nieustannie powiększająca się kolekcja aplikacji telewizyjnych połączonych z Internetem, które umożliwiają dostęp do ulubionych zasobów cyfrowych, np. filmów wideo, materiałów sportowych, gier, stron portali społecznościowych itd.

Lepsze szczegóły obrazu, odwzorowanie kolorów i kontrola

Korzystaj z wyjątkowej jakości obrazu dzięki zaawansowanej technologii obrazowania Samsung. Najwyższej jakości rozwiązanie Micro Dimming zapewnia wyjątkowe współczynniki kontrastu, z jaśniejszą bielą i ciemniejszą czernią dla pełnego komfortu oglądania. Brak efektu halo powoduje, że zobaczysz na ekranie najmniejsze szczegóły, których normalnie nawet byś nie dostrzegł. Silnik HyperReal i podświetlenie LED sprawiają, że obrazy są doskonalsze przy zoptymalizowanym przetwarzaniu w krystalicznie czystej jakości Full HD. Natomiast technologia Wide Colour Enhancer Plus używa zaawansowanych algorytmów odwzorowujących kolory zgodnie z rzeczywistością i pokazujących odcienie i tonacje normalnie niewidoczne.Odkryj nowy wymiar telewizji

Odkryj prawdziwe doświadczenie 3D w swoim domu – dzięki telewizorom Samsung 3D LED. Zaprojektowane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii 3D, telewizory Samsung 3D LED wprowadzają najwyższej jakości doznania 3D bezpośrednio do salonu. Centrum domowej rozrywki w trójwymiarze można uzupełnić o dodatkowe urządzenia i akcesoria, jak np. odtwarzacz Blu-ray 3D, aktywne okulary 3D i filmy oraz gry w 3D.

Najwyższej jakości domowa rozrywka

Rozbudowane opcje podłączania umożliwiają korzystanie ze wszystkich zasobów cyfrowych i dostępnych interakcji w jednym miejscu. AllShare łączy bezprzewodowo z telewizorem wszystkie kompatybilne urządzenia cyfrowe, prezentując muzykę, filmy i zdjęcia zapisane na nich. Do pobrania dostępne jest także oprogramowanie AllShare PC, które zapewnia możliwość przeszukiwania plików zapisanych na komputerze, ich przesyłanie i odtwarzanie na ekranie telewizora. Wejścia High Definition Multimedia Interface pozwalają na bezpośrednie podłączenie do czterech urządzeń, zwiększając tym samym liczbę opcji do oglądania i udostępniania. Aby poczuć się jak w kinie, funkcja Cinema Black automatycznie ustawia efekt czarnych pasów. Aby natomiast zagwarantować najwyższą wygodę, Anynet integruje funkcje wszystkich posiadanych pilotów w jednym stylowym urządzeniu sterującym.Dane techniczne:
Producent: Samsung
Przekątna ekranu: 55"
Standard HD: Full HD
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (HD 1080)
Menu ekranowe w języku polskim: tak
Telegazeta: tak
Liczba złączy: HDMI4
Rodzaj telewizora: telewizor LED
Liczba złączy: USB3
Kolor: czarno-srebrny
Wymiary bez podstawki: 123,3 x 71,3 x 9 cm
Wymiary z podstawką: 123,3 x 75,9 x 23,7 cm
Waga bez podstawki:17,4 kg
Waga z podstawką: 18,9 kg
Możliwość powieszenia na ścianie: Standard VESA 400x400Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.