Super Segway i2 SE Oryginalny (ID: 43682 )

Ostatnio licytowali

  • sentori (automat)1.20zł
  • wosleeek8 (automat)1.19zł
  • sentori (automat)1.18zł
  • wosleeek8 (automat)1.17zł
  • sentori (automat)1.16zł
  • wosleeek8 (automat)1.15zł
  • sentori (automat)1.14zł
  • wosleeek8 (automat)1.13zł
  • sentori (automat)1.12zł
  • wosleeek8 (automat)1.11zł

Ostatnie 5 minut: 0 licytujących

Ostatnia zmiana automatu: 2015-07-28 18:31:35

Zakończona

1.20zł

sentori

wartość towaru:
27 999.00zł
koszt BID'ów (531):
74.34zł
koszt zakupu:
1.20zł
sentori zaoszczędził 27 923.46zł

Cena bez kosztów wysyłki oraz podatku VAT
Koszt wysyłki 100.00zł pokrywa zwycięzca.
Czas na przebicie 10 s. / kwota przebicia 0.01zł

CZAS
Czas, który odlicza licznik aukcji, to czas do zakończenia aukcji.

ZWYCIĘZCA
Kiedy czas aukcji spadnie do zera (Licznik osiągnie: 00:00:00) aukcja się kończy i wygrywa użytkownik, który jako ostatni dokonał Przebicia.

PRZEBICIE
1. Przebicie jest złożeniem oferty.
2. Każde Przebicie poprzedniej oferty przedłuża czas aukcji o ilość czasu podaną w karcie aukcji. W zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.
3. Każde przebicie podnosi cenę przedmiotu o symboliczne kilka groszy. W zależności od aukcji może to być to od 1 do 10 groszy.

BIDY
Do dokonania Przebicia potrzebujesz BIDów. BIDy są walutą serwisu, dzięki której możesz wziąć udział we wszystkich aukcjach i kupować przedmioty za grosze. Aby dokonać zakupu BIDów kliknij tutaj.

AUKCJA
Do licytacji na aukcji możesz podejść samodzielnie używając przycisku „Przebij” lub użyć do tego specjalnego Automatu, który pomoże Ci brać udział w Aukcji, kiedy nie będzie Cię przy komputerze. Czytaj więcej...

Super Segway i2 SE Oryginalny

Z całą pewnością można stwierdzić, iż Segway PT to jeden z najbardziej niezwykłych pojazdów świata. Jest to prawdziwa rewolucja w sposobie przemieszczania się w ruchu pieszym, która rzuca nowe spojrzenie na przyszłość transportu osobistego. Segway to po prostu pojazd, który jest przedłużeniem nóg kierowcy. Czymś, czego jeszcze nie było!

Nic więc dziwnego, że znajduje on coraz liczniejsze zastosowania zarówno w biznesie, jak i wśród osób indywidualnych. Wzbudza on także zainteresowanie mediów, które śledzą na bieżąco jego powstanie i rozwój. Pisze o nim prasa, kręcone są reportaże, robione są testy. Słowem – jest o nim głośno!

segway

i2 SE

Segway PT i2 SE stanowi doskonałe połączenie formy, funkcjonalności oraz przyjemności z jazdy. Dzięki temu jazda do pracy czy też załatwianie codziennych sprawunków jest proste jak nigdy dotąd. Nie trzeba martwić się korkami, ani miejscem do parkowania. Ostatnie zmiany, związane z wprowadzeniem technologii LeanSteer? sprawiły, iż teraz obsługa Segway'a jest jeszcze bardziej intuicyjna i prosta. Zmianę kierunku jazdy wywołuje ruch drążka kierownicy w lewo albo w prawo, co wynika z naturalnej skłonności organizmu do przechylania się w kierunku, w którym pragniemy jechać. Tym samym technologia LeanSteer wyprzedza każdy Twój ruch i naturalnie dostosowuje się do zamiarów kierowcy. Ważnym udoskonaleniem jest także bezprzewodowy kontroler InfoKey, który stanowi połączenie pilota do Segway'a wraz z centrum informacyjnym oraz alarmem. Umożliwia on bezprzewodową aktywację i deaktywację wszystkich funkcji pojazdu.

segway

Godnym podkreślenia jest fakt, iż odtąd każdy z nowych modeli Segway'a wyposażony jest standardowo w nowoczesne baterie litowo-jonowe wykorzystujące technologię Spahion? (ang. Saphion? lithium-ion batteries). Baterie takie charakteryzują się zwiększoną pojemnością w stosunku do starszych modeli i umożliwiają przejechanie nawet 38 km z jednego cyklu ładowania (zasięg zależy od wagi kierowcy, stylu jazdy, ukształtowania terenu oraz warunków atmosferycznych). Co więcej, funkcjonują poprawnie także w temperaturach ujemnych dochodzących do -10 ° C.

segway

Na dzień dzisiejszy dostępna jest jedna wersja kolorystyczna Segway'a i2 SE: czarna. Warto jednak zaznaczyć, iż ogromny wybór opcji pozwali Ci skonfigurować pojazd w sposób, który uwzględni Twoje indywidualne preferencje i oczekiwania, czyniąc z niego niepowtarzalną maszynę. Wykorzystaj w tym celu akcesoria przeznaczone do zwiększenia bezpieczeństwa, funkcjonalności czy też komfortu jazdy.. A jeśli zachodzi konieczność skorzystania z innego środka transportu - bez problemu można włożyć i2 SE do bagażnika samochodu lub też spakować go i przewieźć pociągiem lub samolotem. Istnieje tylko jedna rzecz, przed którą musimy Cię przestrzec - jazda na Segway'u uzależnia! Gdy tylko raz jej doświadczysz - ciągle będziesz szukał sposobności, aby zrobić to ponownie!

 

 


Opisy i zdjęcia produktów pochodzą z witryn producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, iż nie zawierają one błędów. Błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu Sknerus.pl. W wypadku wykrycia błędu prosimy o zgłoszenie drogą mailową. W przypadku kiedy nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.