Jak licytować?

1

Aukcje internetowe bez ceny minimalnej

Nasz serwis dba o najwyższą jakość obsługi klienta, dlatego na naszych aukcjach wystawiane są tylko nowe przedmioty, a każda licytacja zaczyna się od 0 złotych – bez ceny minimalnej. Weź udział w licytacjach i kupuj markowe produkty nawet za 1 grosz! Gwarantujemy zakupy po najniższych cenach, którym towarzyszyć będzie dreszcz emocji. Zarejestruj się już teraz klikając tutaj, setki markowych produktów czekają na Ciebie!

2

Kiedy kończy się licytacja?

Trzy, dwa, jeden, zero... Sprzedane! Licytacja na Sknerus.pl trwa do momentu, kiedy czas, odliczany przez zegar danej aukcji, spadnie do zera (00:00:00). Każde przebicie graczy wydłuża czas aukcji o kilka sekund - w zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund.

3

Co to jest automat?

Każdy gracz może dokonać przebicia na aukcji osobiście - klikając przycisk "Przebij" - albo za pomocą Automatu. Automat to system, który dokona za gracza taką ilość przebić, jaką dany gracz ustawi. Automat będzie dokonywał przebić zawsze w ostatnim momencie (w momencie najkorzystniejszym dla gracza), tym samym przedłużając czas aukcji o kilka sekund, tak samo jak działa to w przypadku zwykłego przebicia przez gracza.

4

Kto wygrywa aukcję?

Zwycięzcą aukcji zostaje osoba, która jako ostatnia dokonała Przebicia. Oznacza to, że po kliknięciu przez tę osobę przycisku "Przebij" lub po Przebiciu przez Automat tej osoby, żaden z graczy nie zalicytował (nie dokonał Przebicia ręcznie ani za pomocą ustwionego przez siebie Automatu). Kiedy czas aukcji spadnie do zera (00:00:00) - osoba ta wygra aukcję

5

Co to są BIDy?

BIDy to wirtualna waluta służąca do licytacji w naszym Serwisie. BIDy pozwalają na wzięcie udziału w licytacjach oraz korzystania z innych funkcjonalności Serwisu. Każde Przebicie oferty na aukcji kosztuje określiną w parametrach Aukcji ilość BIDów, w zależności od Aukcji może to być od 1 do 15 BIDów.

6

Jak to możliwe, że można kupować markowe i nowe produkty za grosze?

Każdy kto chce wziąć udział w licytacji, musi doładować swoje konto BIDami. Udział w aukcji kosztuje symboliczną kwotę, ale dzięki temu zwycięzca może zakupić wygrany przedmiot nawet 99% taniej niż w sklepie.

7

Jak otrzymać wygrany przedmiot?

Wygrałeś? Świetnie! Kiedy otrzymasz od nas potwierdzenie wygranej, zapłać za przedmiot w ciągu 7 dni. Wygrany przedmiot zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 14 dni roboczych na podany przez Ciebie adres.

8

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz jakieś pytania? Zajrzyj do „Centrum Pomocy”. Taktyki, komentarze oraz porady na temat Serwisu znajdziesz na naszym Blogu.

Zaczynam »